Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Czym jest "tęczowa dieta"? Christina Aguilera schudła dzięki niej 18 kg
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.08.2022 12:12

Czym jest "tęczowa dieta"? Christina Aguilera schudła dzięki niej 18 kg

Christina Aguilera
fot. NICK AGRO / AFP / East News

Christina Aguilera w ostatnich miesiącach straciła sporo kilogramów. Gwiazda zdradziła, że za jej metamorfozą stoi popularna dieta, która podbija serca celebrytów. Nowe nawyki żywieniowe dają efekty, które widać gołym okiem.

Piosenkarka największą popularność zyskała w latach 90. gdy była wymieniana na równi z księżniczką popu, Britney Spears. Artystka oprócz kariery na scenie rozwijała pasję filmową i telewizyjną. Wystąpiła m.in.: w muzycznym filmie "Burleska", a także popularnym programie "The Voice" jako jedna z trenerek.

Christina Aguilera przeszła metamorfozę dzięki "tęczowej diecie"

Gwiazda wielokrotnie publicznie wspominała o trudności z utrzymaniem stałej wagi. Prywatne problemy i zawodowe wyzwania sprawiły, że jej figura wahała się od szczupłej po zaokrągloną. Piosenkarka zawsze jednak lubiła swój wygląd, niezależnie od opinii mediów.

Niedawno Christina Aguilera postanowiła ponownie spróbować zapanować nad swoją sylwetką, tym razem pod okiem specjalistów. Wraz z dietetykiem oparła swój jadłospis o zyskującą na popularności tzw. tęczową dietę.

Choć piosenkarka dopiero od niedawna wprowadziła nowy styl życia, efekty są widoczne gołym okiem. W ciągu trzech miesięcy straciła 18 zbędnych kilogramów.

Na czym polega "tęczowa dieta"?

Polecana przez gwiazdę i specjalistów dieta opiera się na kolorach tęczy. Pomysł brzmi bardzo przystępnie dla każdego, kto chce spróbować wprowadzić zdrowe nawyki do swojego żywienia. Stosowanie tęczowej diety może wiązać się również z przyjemną zabawą w okresie letnim.

Wszystko polega na tym, by do swojego jadłospisu wprowadzić warzywa i owoce w danym kolorze. Każdy dzień przypisany jest innemu odcieniowi, który ma królować na naszym talerzu. W ten sposób łatwo urozmaicimy naszą dietę o bogate w witaminy produkty.

"Tematyczne dni" tym bardziej zachęca nas do regularnego stosowania diety, a także będą ciekawym wyzwaniem. Potrzeba kreatywności, by stworzyć cały jadłospis, używając jedynie zielonych lub fioletowych produktów. Christina Aguilera dzięki innowacyjnej diecie w ciągu kilku miesięcy pozbyła się zbędnych kilogramów, jednak trzeba pamiętać, że gwiazda dodatkowo regularnie ćwiczyła. Zmiany żywieniowe to dopiero początek drogi do zdrowszego sukcesu.

Christina Aguilera
fot. By Photo by Raffaele Fiorillo - Christina Aguilera, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=7227552
Christina Aguilera
fot.instagram.com/xtina/
Christina Aguilera
fot.instagram.com/xtina/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Meghan Markle pokazała się bez grama makijażu, nie możemy się napatrzeć. A to jeszcze nie wszystko

  2. Gwiazdor TVN próbował odebrać sobie życie. Długo ukrywał, co działo się za kulisami popularnego show

  3. Tajemnica Krystiana Ochmana wyszła na jaw. Na wizji dziennikarz ujawnił prawdę o jego ukochanej

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: uroda