Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Dzięki trzem prostym zasadom schudła ponad 30 kg. Prawie nikt wcześniej na to nie wpadł!
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 28.09.2023 11:11

Dzięki trzem prostym zasadom schudła ponad 30 kg. Prawie nikt wcześniej na to nie wpadł!

plantifulkiki/Instagram
schudła 30kg/Instagram

Zrzucenie kilku kilogramów może być nie lada wyzwaniem. Mało tego, zrzucenie kilkudziesięciu kilogramów, to dla niektórych osiągnięcie niemal na miarę nagrody Nobla. Myśląc o odchudzaniu, myślimy często o bardzo restrykcyjnej diecie, ogromnym zmęczeniu i słabym samopoczuciu. Pewna TikTokerka udowodniła, że wcale nie musi tak być! Schudła ponad 30 kilogramów, pomogła zadbać o sylwetkę swojemu mężowi, a teraz motywuje inne osoby do działania, prezentując swoją metamorfozę.

Kiki Nelson zmieniła swoje życie. Postanowiła zadbać o swoją sylwetkę

Kiki Nelson, to influencerka, która postanowiła zmienić swoje życie. W czternaście miesięcy schudła ponad trzydzieści kilogramów i jak przekonuje, zrobiła to w zdrowy sposób. Ogromne wrażenie na internautach zrobiła nie tylko jej przemiana wizualna, ale i poglądy dotyczące diety, które przeczą temu, co powszechnie uznaje się za jedyny słuszny sposób na zrzucenie wagi. O co dokładnie chodzi?

TikTokerka i Instagramerka uważa, że aby schudnąć należy jeść… więcej! Jak widać, jej sposób działa.

Banalnie prosty trik na zwiększenie objętości włosów. Wykonasz go w kilka sekund

Influencerka przekonuje, że aby schudnąć trzeba jeść więcej. Jak to możliwe?

Prawie nikomu nie przeszło przez myśl, że aby schudnąć trzeba jeść więcej. Oczywiście warto pamiętać, że wszelkie modyfikacje w diecie należy konsultować z dietetykiem, lub dietetyczką, ponieważ każdy organizm jest inny. Kiki Nelson pamiętała o tym i postanowiła wcielić w życie trzy proste zasady, które całkowicie odmieniły jej życie. Postawiła na wyższą kalorykę, niż dotychczas, ale uwzględniła w zapotrzebowaniu wyłącznie zdrowe produkty. Pilnowała następujących założeń:

  • Zmiana diety z wysokobiałkowej na węglowodanową bazującą na niskotłuszczowych roślinach
  • Zasada 50/50. Połowa talerza to warzywa i dodatki, połowa to węglowodany
  • Codzienna aktywność fizyczna, minimum 30 minut marszu, lub prostych ćwiczeń

TikTokerka motywuje inne osoby, w tym swojego męża! Również przeszedł metamorfozę

Kiedy okazało się, że metody stosowane przez Kiki dają niesamowite efekty, influencerka zachęciła do zmiany trybu życia również swojego męża. Teraz razem motywują ludzi, a jej konto na Instagramie śledzi już ponad 170 tys. osób. Autorka treści internetowych pokazuje tam przykładowe posiłki i ćwiczenia.

Tagi: Dieta