Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Fryzury odmładzające. Ułóż tak swoje włosy, a zyskasz młodzieńczy blask i świeżość
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.11.2023 06:56

Fryzury odmładzające. Ułóż tak swoje włosy, a zyskasz młodzieńczy blask i świeżość

Fryzury odmładzające
Fryzury odmładzające, fot. Avery Arwood, pexels.com

Sezon jesień-zima to idealna pora na zmiany w swoim życiu, w tym małą metamorfozę swojego wyglądu. Może właśnie teraz powinnaś pomyśleć nad nową fryzurą. Tych kilka uczesań nie tylko króluje tegorocznej jesieni, ale też z pewnością odejmie Ci kilka lat!

Jesień to idealna pora na odświeżenie swojej fryzury

Czujesz przytłaczającą Cię nudę i rutynę szarych jesiennych dni? To właśnie ten okres jest niezwykle inspirujący do niewielkich zmian w swoim wyglądzie. Jeżeli od dawna zastanawiałaś się nad nową fryzurą, to znak dla Ciebie, aby w końcu przestać się obawiać i zaryzykować. 

Kluczem do sukcesu jest odpowiedni dobór uczesania do osoby. Zawsze, zanim zdecydujesz się na ostre cięcie, upewnij się, że będziesz po zmianie czuć się komfortowo. Z pewnością z pomocą przyjdzie doświadczona fryzjerka, która doradzi Ci, jaka fryzura będzie najlepsza w Twoim przypadku. Obecnie króluje kilka z nich, które potrafią nie tylko dodać charyzmy, ale też odjąć kilka lat.

Wystarczy 2 zł i spacer do apteki. Włosy będą mocne i lśniące, jak po drogiej laminacji!

Te odmładzające fryzury królują tej jesieni!

W tym sezonie prawdziwym hitem jest przede wszystkim krótki bob, który idealnie wygląda zarówno w grzecznej gładkiej wersji, jak i w tej bardziej charyzmatycznej i lekko postrzępionej. W zależności od Twojej buzi oraz upodobań możesz ściąć swoje włosy poniżej linii brody lub nawet na wysokości uszu. Każde z tych ostrych cięć to jeden z największych trendów tej jesieni.

Fryzura ta nie tylko doda Ci pazura i charakteru, ale też przyniesie mocny powiew świeżości do Twojego wyglądu. Dodatkowo pięknie wyostrzy Twoje rysy twarzy, odejmie kilka lat oraz sprawi, że nie będzie można oderwać od Ciebie spojrzenia! Pamiętaj jednak, że w przypadku mocnych cięć powinnaś najpierw skonsultować tę decyzję ze swoją fryzjerką, która pomoże Ci wybrać fryzurę najlepszą właśnie dla Ciebie.

Te fryzury z pewnością odejmą Ci kilka lat!

Jeżeli jednak obawiasz się ostrego cięcia lub też nie czujesz potrzeby skracania swoich włosów, istnieją inne sposoby na znaczne odmłodzenie i dodanie sobie charyzmy za pomocą uczesania. Jednym z nich są niezwykle modne w tym sezonie dodatki, takie jak spinki, wstążki, czy opaski. Nie tylko odejmą kilka lat, ale też sprawią, że każda Twoja stylizacja będzie dopięta na ostatni guzik!

Do łask powracają również naturalne loki, które z łatwością wykonasz w domu z pomocą lokówki lub prostownicy z zaokrąglonymi brzegami. Jeżeli natomiast chodzi o kolor, warto postawić na intensywne odcienie brązu lub naturalne ciepłe blondy.