Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop miłosny na ostatnie dni listopada. Co czeka wszystkie znaki tuż przed romantycznym grudniem?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.11.2022 13:01

Horoskop miłosny na ostatnie dni listopada. Co czeka wszystkie znaki tuż przed romantycznym grudniem?

Horoskop miłosny
fot. M_a_y_a z Getty Images Signature / Canva.com

Jesteśmy już przy końcówce listopadowego miesiąca, a przed nami jeden z najbardziej romantycznych okresów w roku. Spacery w świetle lampek, gorąca czekolada z drugą połówką. Brzmi dobrze? Sprawdź, czy horoskop miłosny ma dla ciebie dobre wiadomości.

Gdy za oknem coraz większy mróz i zimowa atmosfera, miło przytulić się do drugiej osoby, która otoczy nas ciepłem oraz bezpieczeństwem. Zobacz jakie znaki zodiaku mogą liczyć w najbliższym czasie na miłosne uniesienia, a które poznają gorzki smak rozstania.

Horoskop miłosny na końcówkę listopada

Baran

Na co dzień dość uparte Barany zmiękną pod wpływem pewnej osoby. Przekonacie się, że tylko w jej towarzystwie potraficie zauważyć piękno nawet w najdrobniejszych przedmiotach. Ostatnie dni listopada okażą się świetną okazją do spotkania i wyjawienia prawdziwych uczuć.

Byk

Na horyzoncie pojawi się nowa znajomość z charyzmatycznym Strzelcem. Choć na pierwszy rzut oka częściej znajdziecie okazję do kłótni niż przyjacielskich rozmów, to jedynie obudzi skrywane przez Byka emocje. Chwila zapomnienia będzie doskonałym pretekstem do rozpoczęcia nowego rozdziały na zimowy sezon.

Bliźnięta

Chłodne dni przyjdą do Bliźniąt nie tylko pod postacią atmosferycznej pluchy, ale również oziębienia relacji z drugą połówką. Problemy nasilą się w ostatnim tygodniu listopada i choć wizja samotnych świąt może być przygnębiająca, nie warto trwać w nieszczęśliwej relacji.

Rak

Wrażliwe Raki chciałyby przeżyć romans prosto z hollywoodzkich filmów. Niestety rzeczywistość rzadko dorównuje kasowym produkcjom, a w pobliskim sklepie nie spotkamy młodego Hugh Granta czy Juli Roberts. Zamiast bujać w obłokach, zobacz to, co przed tobą. Niespodziewanie możesz się przekonać, że miłość jest bliżej, niż mogłoby się wydawać.

Lew

Lwy dotychczas nie potrafiły na stałe ulokować swoich uczuć. Z powodu fascynacji pięknem zewnętrznym często popadały w miłosne kłopoty i problemy z wiernością. Tym razem powinni wycofać się z "rynku", by szczegółowo spojrzeć na własne potrzeby. Dopiero z dojrzałością będą w stanie stworzyć trwały związek.

Panna

Tym razem horoskop miłosny nie przygotował dla Panien dobrych wiadomości, choć wszystko zapowiadało się na płomienny romans. Najbliższe dwa tygodnie uświadomią Ci, że nowo poznana osoba wcale nie kieruje się tymi samymi wartościami co Ty, jednak nie ma się co załamywać. Amor ma już pewne plany co do Ciebie.

Waga

Ostatnie dni listopada upłyną Wagom pod hasłem różnych postaci miłości. Osoby spod tego znaku zodiaku przekonają się, że uczucie wewnętrznego ciepła i "motylków w brzuchu" można poczuć nie tylko przy drugiej połówce. Spędzanie czasu z bliskimi przyjaciółmi, z którymi czujemy się swobodnie, czy troska rodziny o nasz ciepły ubiór i porządny posiłek również są oznakami miłości.

Skorpion

Końcówka listopada szykuje dla Skorpionów bolesne uczucie rozstania. Nieoczekiwanie będą musieli stawić czoła nowej rzeczywistości. Choć z początku będzie to wydawać się niemożliwym zadaniem, czas okaże się najlepszym lekarstwem.

Strzelec

Po głowie Strzelców już od dłuższego czasu krążą myśli stałego związku. Potencjalna druga połówka już pojawiła się w ich życiu, jednak brak zdecydowania nie pozwala im postawić kroku w odpowiednią stronę. Czasem warto powierzyć przyszłość losowi, rzut monetą będzie do tego idealny.

Koziorożec

W związku Koziorożców wkradnie się odrobina nudy. Powoli zaczynacie przyzwyczajać się do stałej relacji, która niesie ze sobą komfort. Przed grudniem pomyślcie o wspólnym wypadzie, który ożywi przygaszone uczucia. W zimowym krajobrazie aż się prosi o romantyczny spacer i wytworną kolację.

Wodnik

Wodniki mają szansę czerpania garściami z wolności. W miłosnych relacjach z innymi nie mają sobie równych, czując się świetnie podczas przelotnego flirtu. Nie oceniaj jednak ludzi po okładce, bo wielu właśnie w chwilowych zauroczeniach szuka oznak prawdziwego uczucia.

Ryby

Ryby długo nie będą mogły zdecydować się nad wyborem odpowiedniej osoby. Niestety na świecie nie ma ideałów, a ich długa lista oczekiwań nie pomaga w podjęciu decyzji. Czasem warto przyjąć kogoś, nawet z wadami. Dzięki nim zobaczycie, czy wspólnie uda wam się pokonać osobiste niedoskonałości.

Zobacz zdjęcia:

Horoskop miłosny
fot. M_a_y_a z Getty Images Signature / Canva.com
Horoskop miłosny
fot. StefaNikolic z Getty Images Signature / Canva.com
Horoskop miłosny
fot. Vlada Karpovich z Pexels / Canva.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Karol III planował zaręczyny z Kamilą już pół wieku temu. Jedna rzecz stanęła na przeszkodzie, dalej był już tylko dramat trzech osób

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].