Kobieta.Swiatgwiazd.pl

fot. Canva Pro/Dean Drobot

Horoskop na luty. Sprawdzamy, co czeka wszystkie znaki zodiaku

31 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Michał Fitz

Luty to najkrótszy z miesięcy, ale wcale nie jest powiedziane, że przez to może wydarzyć się w nim mniej. Dla niektórych to właśnie ten okres może okazać się decydujący w kontekście nie tylko całego roku, ale może i życia. Na co powinny się przygotować poszczególne znaki zodiaku?

Horoskop na luty

Baran

Wiele osób spod tego znaku miało za sobą ciężki początek roku. Niestety, luty wcale nie będzie łatwiejszy. Z dobrych wiadomości, trudy, których Barany doświadczą w lutym, szczególnie na płaszczyźnie zawodowej, mogą się bardzo opłacić. Warto zacisnąć zęby i dać z siebie wszystko, bo nagrodą może okazać się podwyżka lub awans.

Byk

Byki nie powinny w najbliższym czasie bagatelizować nowych znajomości. Nawet te pozornie błahe i bez przyszłości mogą okazać się nieocenione. Niewykluczone, że tegoroczne Walentynki będą dla osób spod tego znaku wyjątkowe właśnie ze względu na obecność kogoś takiego. Trzeba dać szczęściu szansę.

Bliźnięta

Luty dla Bliźniąt będzie czasem sprzyjającym rozwijaniu się ich relacji. Nie warto wzbraniać się przed miłością. Być może nawet pojawi się szansa na powiększenie rodziny o nowego członka, niezależnie czy będzie chodziło o bobasa, czy uroczego czworonoga. Walentynki tylko pomogą w utrwaleniu miłości.

Rak

Nawet jeżeli osoby spod tego znaku miały w ostatnim czasie wątpliwości co do swoich życiowych decyzji, te w lutym zostaną rozwiane. Warto pójść za głosem swojego serca, nawet jeśli zdrowy rozsądek będzie kierował w inną stronę. Tyczy się to zarówno miłości, jak i życia zawodowego. Luty może się bowiem okazać idealnym czasem na zmianę pracy.

Lew

Luty to okres wielkiej miłości, ale akurat Lwy w tym czasie najbardziej mogą zakochać się w pieniądzach. W ich życiach może się pojawić szansa na dochodową inwestycję. Choć warto z niej skorzystać, to trzeba być czujnym, by ogromne kwoty nie przysłoniły tego, co jest naprawdę ważne. W przeciwnym razie tegoroczne Walentynki mogą okazać się samotne.

Panna

Niestety dla wielu Panien 14 lutego może okazać się wyjątkowo przykry. To będzie czas próby. Warto będzie więc dobrze przewartościować swoje priorytety. Może się jednak okazać, że wspólne przebrnięcie przez miłosne rozterki będzie najlepszym rozwiązaniem, które w dłuższej perspektywie utrwali relację.

Waga

Choć Wagi powinny być spokojne o Walentynki i swoich partnerów, mogą mieć przeboje z innymi osobami z bliskiego otoczenia. To będzie czas, w którym może się okazać, że nie wszystkie relacje były szczere, a niektórzy utrzymywali je tylko dla własnych korzyści. Warto więc być czujnym, by takie osoby ze swojego życia po prostu wykluczyć.

Wodnik

Wodniki muszą być w najbliższym czasie bardzo uważne. Luty będzie okresem nieoczekiwanych zmian i wydarzeń. Nie wszystkie będą pozytywne, ale ostatecznie będzie można je przekuć w coś dobrego. Niestety może to też dotyczyć relacji, które okażą się nie takie prawdziwe, na jakie się wydawały.

Skorpion

Samotne Skorpiony, nawet jeśli w ostatnim czasie wiele pod względem uczuciowym przeszły, nie powinny zamykać się na nowe doznania i znajomości. Luty i przede wszystkim okres Walentynek może okazać się prawdziwym, nieoczekiwanym przełomem w życiu miłosnym osób spod tego znaku. Miłość dosłownie może czyhać tuż za rogiem.

Strzelec

Dla Strzelców luty będzie czasem zmian. Zawirowania w życiu osobistym i zawodowym mogą być spore, ale warto się im poddać. Ostatecznie mogą doprowadzić do czegoś lepszego niż dotychczasowa, bezpieczna stagnacja. Osoby spod tego znaku nie powinny bać się zmiany pracy czy nawet decyzji o powiększeniu rodziny.

Koziorożec

Koziorożce powinny mieć się na baczności. Ktoś czyha na ich szczęście i będzie próbował im je zabrać. Może to być koleżanka z pracy, czekająca na tę samą posadę lub znajomy, który przesadnie dobrze dogaduje się z partnerem Koziorożca. Warto walczyć o swoje i wyeliminować takie nieszczere osoby ze swojego towarzystwa.

Ryby

Luty będzie dla Ryb czasem miłosnych uniesień. Osoby spod tego znaku powinny jednak podchodzić do nich z odpowiednim dystansem, ponieważ poddanie się im może być tragiczne w skutkach. Nowo poznana osoba, choć z pewnością zauroczy, w dłuższej perspektywie wcale nie musi okazać się lepsza od obecnego partnera.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Córka Małgorzaty Braunek też jest znaną aktorką, występuje w "Barwach szczęścia". Ma nietypowe imię

  3. Wszyscy się rozstają, a oni będą mieć dziecko. Uwielbiana wokalistka właśnie wszystko ogłosiła

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Styl Życia

Znaki zodiaku, które przyciągają jak magnes. Owijają wokół palca i sprawiają, że trudno od nich odejść
Czytaj więcej >

Styl Życia

83-letnia Polka poślubiła o 55 lat młodszego Pakistańczyka. Dla niego przeszła na islam
Czytaj więcej >

Styl Życia

Dubaj, jakiego nie znacie. Polka wyjawiła, jak naprawdę wygląda życie w arabskim kraju
Czytaj więcej >

Styl Życia

Kobieta poniżana podczas rekolekcji? Rodzice zbulwersowani, uczniowie nie chcą tam wracać
Czytaj więcej >

Styl Życia

Brazylijska miss skoczyła z szóstego piętra. W ten sposób próbowała się ratować, nie żyje
Czytaj więcej >

Styl Życia

Mimo wielkiej miłości Kasia zdradziła swojego męża. Po trzech miesiącach dowiedziała się, że to uratowało małżeństwo
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]