Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka cię od 9 do 15 maja?
Michał Fitz
Michał Fitz 07.05.2022 16:05

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka cię od 9 do 15 maja?

Horoskop tygodniowy
fot. baseimage, canva.com

Na co poszczególne znaki zodiaku powinny przygotować się w nadchodzącym tygodniu? Jak się okazuje, niektóre z nich muszą szykować się na pewne niespodzianki. Warto więc poznać horoskop tygodniowy, by być na to gotowym.

Dla kilku znaków zodiaku nadchodzący tydzień będzie decydujący w kwestiach zawodowych. Niektórzy muszą przygotować się też na to, że mogą spotkać osoby, które w dłuższej perspektywie odmienią ich życie.

Horoskop tygodniowy: 9 - 15 maja

Baran To będzie dobry tydzień dla wszystkich osób spod tego znaku. Ci, którzy prowadzą własne działalności, mogą liczyć na wyjątkowo korzystne rozstrzygnięcia biznesowe. Z kolei te osoby, które zastanawiają się nad założeniem swojej firmy, powinny się na to zdecydować teraz. Dużo będzie działo się także w życiu miłosnym. Barany, które nie miały do tej pory partnera, mogą nieoczekiwanie poznać nową osobę, która przykuje ich uwagę.

Byk Jeśli wcześniej osoby spod tego znaku nie były przekonane co do szczerości intencji swojego partnera, nadchodzący tydzień powinien rozwiać wszelkie wątpliwości. Podobnie będzie w niepewnej dotychczas pracy. Niewykluczone, że tydzień może się dla Byków nawet zakończyć awansem. Trzeba się będzie jednak o niego postarać.

Bliźnięta Te osoby powinny być w nadchodzącym tygodniu niezwykle czujne. Niemalże z nieba może bowiem spaść im wyjątkowa okazja, którą po prostu szkoda będzie zmarnować, a można na niej wiele zyskać. Ogólnie Bliźnięta będą miały w tym tygodniu wiele szczęścia. Nie mogą polegać jednak tylko na nim.

Rak Osoby spod tego znaku powinny w tym tygodniu zadbać o zdrowie. Niewykluczone, że pęd życia nieco odbił się na ich organizmie, dlatego warto przeznaczyć czas na odpoczynek lub nawet wizytę u lekarza. Nie oznacza to jednak, że będzie to tydzień złych wiadomości. Coś dobrego może pojawić się w kontekście miłosnym. Nie warto więc bagatelizować nowych znajomości.

Lew Nadchodzący tydzień będzie dla Lwów wyczekiwanym okresem, w którym wreszcie zostaną one nagrodzone za swoje trudy. Może się to wiązać zarówno z życiem zawodowym, jak i miłosnym. Nie warto jednak spoczywać na laurach, bo ciężka praca przyniesie dodatkowe efekty.

Panna Dla wszystkich osób spod tego znaku nadchodzący okres będzie odpowiednim czasem, by zadbać o zdrowie. Panny mogą zacząć odczuwać pewne dolegliwości, którymi będzie trzeba się zająć. W pracy zaś pojawią się nowe możliwości. Niewykluczone, że warto z nich skorzystać.

Waga Najbliższe dni zwiastują sporą zmianę w relacjach osobistych. Nie będzie ona jednak negatywna. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Wagi zdecydują się ze swoim partnerem na kolejny krok w ich związku. Warto więc zadbać o miłość, bo może to przynieść wiele szczęścia na przyszłość.

Skorpion To będzie dobry tydzień dla Skorpionów. Pod względem obowiązków wszystko powinno iść jak z płatka, a niewykluczone, że pozytywne wieści pojawią się także w kontekście miłosnym. Osoby spod tego znaku mogą nawet spodziewać się dodatkowego wolnego, na które zresztą sobie zasłużyły, o czym same dobrze wiedzą.

Strzelec To będzie dobry tydzień pod względem miłosnym. Single spod tego znaku powinny szczególną uwagę zwracać na nowo poznanych ludzi, bo być może wśród nich jest nowy partner. Z kolei te, które są już w stałym związku, na pewno będą czuły się wyjątkowo kochane.

Koziorożec Te osoby czeka pozytywny, a przy tym niespodziewany przypływ dobrej energii. Warto ją wykorzystać i podchodzić do wszystkich zdarzeń z optymizmem, bo mogą one otworzyć wiele ciekawych ścieżek, zarówno w życiu miłosnym, jak i zawodowym.

Wodnik Wszystkie Wodniki muszą przygotować się na trudne decyzje, szczególnie w życiu zawodowym. Może się okazać, że będą musiały podjąć wybory, które w pierwszej chwili wydadzą się niekorzystne. Może się jednak okazać, że będzie to krok wstecz, który pozwoli zrobić zaraz kilka kolejnych susów wprzód. Ryzyko pewnie się opłaci.

Ryby Osoby spod tego znaku prawdopodobnie zorientują się, że wszystko zaczyna układać się pod nie. Warto więc konsekwentnie trzymać się wcześniejszych założeń, zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych, bo zaczną przynosić pozytywne rezultaty. To dobry moment, by skupić się na sobie, celebrując sukcesy.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zrozpaczony Piotr Gąsowski wspomina przyjaciela, śmierć przyszła nagle. Nie wytrzymał

  2. Okropne, co pojawiło się w sieci po występie Viki Gabor. Internauci nie mieli litości

  3. Zacznie się już jutro, miliony Polaków zwróci swój wzrok na TVN. Fani czekali na ten moment od 8 lat

Źródło: Jastrząb Post

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].