Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy od 10 do 16 października. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.10.2022 12:06

Horoskop tygodniowy od 10 do 16 października. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?

horoskop tygodniowy
fot. Polina Tankilevitch z Pexels, canva.com

Jesień już na stałe zawitała do naszego kalendarza i dosłownie szaleje wśród znaków zodiaku. Trzy z nich będą musiały mieć się na baczności, ponieważ horoskop tygodniowy szykuje dla nich niemiłe niespodzianki. Sprawdź, czy jesteś wśród nich.

Nadchodzące dni będą zwiastowały w nagłe zmiany dla wielu znaków zodiaków. Księżyc pod koniec tygodnia wejdzie w swoją ostatnią fazę, co może przysporzyć niektórym sporych kłopotów. Oto co może spotkać wszystkie znaki zodiaku w pierwszej połowie października.

Horoskop tygodniowy od 10 do 16 października

Baran

Początek tygodnia zwiastuje dla Baranów nagłą kłótnię o zwykłą drobnostkę. Wymiana zdań spowoduje nagły przypływ niepotrzebnych emocji. Zamiast uparcie trwać przy własnej opinii, spróbują postawić się na miejscu drugiej osoby. Zmiana perspektywy może Cię sporo nauczyć o samym sobie.

Byk

Czas spędzony z bliskimi pomoże Ci odnaleźć spokój i wyciszyć narastające emocję. Wspólna aktywność pomoże w odbudowaniu relacji, która ostatnio wydawała się na straconej pozycji. Pod koniec tygodnia poczujesz się o wiele lepiej, wiedząc, że masz przy sobie zaufane osoby. Ich wsparcie będzie kluczowe w podjęciu decyzji, nad którą ostatnio zastanawiały się Byki.

Bliźnięta

Profesjonalizm Bliźniąt będzie w najbliższych dniach doceniony przez pracodawcę. Dopracowany do perfekcji projekt na długo pozostanie w pamięci innych. Pamiętaj jednak, aby nie osiąść na laurach i poddać się chwilowej satysfakcji. Sukces rodzi także spore oczekiwania.

Rak

W tym tygodniu odkryjesz dawno zapomniany przepis kulinarny. Spędzony czas w kuchni pomoże Ci się relaksować, a jednocześnie poprawi humor smakowitymi potrawami. Drobna chwila przyjemności będzie właśnie tym, czego Rakom w ostatnich dniach brakowało. Głowa do góry i do dzieła.

Lew

Strefa uczuć Lwów w tym tygodniu będzie na wysokim poziomie. Pewne zachowania w ukochanej osobie sprawią, że po raz kolejny odkryjecie, dlaczego powierzyliście im serce. Spędzony wspólnie czas umocni więź i pozwoli odczuć prawdziwy komfort oraz bezpieczeństwo.

Panna

Panny muszą mieć się na baczności, ponieważ w ich otoczeniu pojawiła się osoba z negatywną energią. Nie pozwól, by wyśmiewający komentarz zepsuł Ci humor na cały tydzień. Czasami warto zerwać pewne relacje, aby zachować wewnętrzny spokój. Nie wszyscy po dłuższym poznaniu okazują się tymi samymi osobami.

Waga

Powrót na łono natury pomoże Wagom odpocząć. Początek tygodnia będzie dla nich pełen obowiązków, jednak szybko zareagują, by nie nadwyrężyć swojego zdrowia. Kilka dni we własnym towarzystwie pomoże im zregenerować siły i przemyśleć ostatnie decyzje. Nadmiar zadań może świadczyć o ambicji, jednak przepracowanie jest złym doradcą. W najbliższych dniach postaw na balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

Skorpion

Skorpiony będą miały szansę udowodnić swoją wartość na polu zawodowym. Nowa propozycja może początkowo wydawać się zbyt dużym wyzwaniem, jednak szybko okaże się, że macie spory potencjał. Wystarczy skupienie i regularność, by osiągnąć zupełnie nowe możliwości w nieznanej dotąd dziedzinie.

Strzelec

W tym tygodniu będziecie musieli odchorować ostatnie szaleństwa. Nie należy ignorować odczuwanego osłabienia, bo może przerodzić się w poważne konsekwencje. Najbliższe dni poświęćcie na poprawie odporności. Ciepła herbata i kocyk okażą się strzałem w dziesiątkę przy jesiennych wieczorach.

Koziorożec

Spontaniczny wypad w najbliższy weekend? Brzmi kusząco i zwiastuje nowe przygody. Wystarczy wyjść z dobrze znanego schematu, by odnaleźć zaskakujące możliwości. Przyjaciele będą polegać na Twojej intuicji, która będzie szczególnie wyczulona. Zaufaj sobie i przeżyj przygodę w gronie najbliższych.

Wodnik

Nagły przypływ gotówki zamiesza Wodnikom w głowach. Nie warto wykorzystać okazji, która jako pierwsza stanie im na drodze. Przemyśl wszystkie możliwości i podejmij rozważną decyzję, by nie żałować. W najbliższych dniach rozsądne inwestycje będą Ci sprzyjać.

Ryby

W tym tygodniu Ryby będą miały wielką chęć rozpoczęcia nowego hobby. Nauka umiejętności zapewni im rozrywkę, a dodatkowo będzie świetną inwestycją na przyszłość. Zastanów się, co tak naprawdę sprawia Ci przyjemność i nie bój się próbować. Być może odkryjesz pasję, która zostanie z Tobą na całe życie.

Horoskop tygodniowy
fot. Canva.com/ifc2
Horoskop tygodniowy
fot. Canva.com/Luca Paul Droß

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To Anna Mucha namówiła Cichopek na ujawnienie związku z Kurzajewskim? "Zrób to teraz"

  2. Paulina Smaszcz znowu rozprawia o byłym mężu, Cichopek i zdradach: "Trwały od realizacji programu"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.