Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Które drzwi chcesz otworzyć? Szybki test zdradzi, jak bardzo ufasz ludziom
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 21.12.2022 14:01

Które drzwi chcesz otworzyć? Szybki test zdradzi, jak bardzo ufasz ludziom

Drzwi psychotest
fot. Bulat Silvia / canva.com

Nastrój, stan psychiczny czy ilość stresu wpływa na podejmowane przez nas decyzje. Nie inaczej jest w przypadku naszych cech charakteru. W zależności od tego, jaką jesteśmy osobą, naszą uwagę przykuwają konkretne elementy i szczegóły. Oto test, który wskaże, jak bardzo jesteś ufny.

Poziom zaufania, którym darzymy innych, oddziałuje na nasze wybory. Wystarczy jedno zdjęcie, odpowiedni układ jego elementów i podjęcie decyzji, aby zajrzeć w głąb siebie.

Które drzwi chcesz otworzyć? Wykonaj szybki test

Grafika niezbędna do wykonania testu przedstawia polanę otoczoną lasem. W blasku słońca widoczne są drzwi. Które z nich chcesz otworzyć? Najważniejsza jest pierwsza myśl. Nie zastanawiaj się długo nad podjęciem decyzji. Spójrz na grafikę i wyczuj, co podpowiada ci intuicja.

Wyniki

1

Zdecydowanie się na otwarcie drzwi o numerze 1 wskazuje, że jesteś osobą nieufną. Potrzebujesz dużo czasu, aby nawiązać głębszą relację i nie lubisz mówić o sobie. Dobrze słuchasz i analizujesz każde zdanie wypowiedziane przez rozmówcę. Niekiedy doszukujesz się w nich drugiego dna i nadinterpretujesz wyznania innych.

2

Otworzenie drzwi o numerze 2 wskazuje, że jest się osobą pozytywnie nastawioną życia, która wierzy w ludzką dobroć. Ufasz innym i wyczuwasz ich dobre intencje. Mimo zdarzających się pomyłek wciąż trwasz w swoich przekonaniach.

3

Doświadczenia z przeszłości sprawiły, że podchodzisz do ludzi z dystansem. Masz zaufane grono przyjaciół, którym możesz powierzyć swoje tajemnice. Nie przepadasz za poznawaniem nowych osób i nie darzysz ich zaufaniem.

4

Bardzo często analizujesz sytuacje, które cię spotkały i doszukujesz się intrygi w słowach innych. Przypuszczenia nie zawsze są trafne, przez co wciąż wierzysz, że niektórzy ludzie mają dobre intencje. Podchodzisz z dystansem do otaczającego cię świata.

5

Ufasz ludziom, a wypowiadane przez nich słowa bierzesz do siebie. Wierzysz w dobroć ludzką i niestety zdarza się, że twoje podejście do życia zawodzi. W przeszłości zostałeś niejednokrotnie wykorzystany, a przez niektórych możesz być oceniany jako naiwny i nieprzewidywalny.

6

Nie lubisz mówić o sobie i masz problem ze zwierzaniem się. Nie ufasz ludziom i obawiasz się, że twoje tajemnice ujrzą światło dzienne. Lubisz przebywać w towarzystwie znanych ci osób i jesteś bardzo dobrym obserwatorem.

7

Uwielbiasz przebywać z ludźmi i poznawać nowe osoby. Chętnie bierzesz udział w wydarzeniach, na których pojawiają się tłumy. Jesteś osobą otwartą, której wystarczy kilka spotkań, by nabrać zaufania do innych.

Reklama:

8

Uwielbiasz słuchać innych i sam chętnie opowiadasz o sobie. Ochoczo angażujesz się w liczne akcje społeczne, jesteś otwarty do ludzi i ufasz im. Mimo to potrafisz rozpoznać zagrożenie i wiesz, kiedy ktoś próbuje cię oszukać.

Zobacz zdjęcie:

Drzwi psychotest
fot. Bulat Silvia / canva.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Agnieszka Kotlarska osierociła dwoje dzieci, w pomoc zaangażowała się Małgorzata Kożuchowska. Na co zmarła aktorka?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].