Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Ma tak długie paznokcie, że korzysta z nich, jak ze sztućców. Każdy to małe dzieło sztuki
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 22.08.2023 18:29

Ma tak długie paznokcie, że korzysta z nich, jak ze sztućców. Każdy to małe dzieło sztuki

Ta kobieta ma bardzo długie paznokcie
Fot. tiktok.com/ trinamarieasmrnails, Ta kobieta ma bardzo długie paznokcie

Ta kobieta naprawdę zaszalała z długością paznokci. Na swoim TikToku pokazuje, jak je i funkcjonuje z nimi na co dzień. Co ciekawe, każdy z nich jest zupełnie inny, a jakby tego było mało, znajdują się na nich niesamowite wzorki w 3D. Będziesz w szoku, gdy je zobaczycie.

Te paznokcie są naprawdę ogromne!

Spokojnie można powiedzieć, że paznokcie tej kobiety są dłuższe niż jej palce. Użytkowniczka TikToka na nich zbudowała swoją rozpoznawalność. Ma ona kanał, na którym umieszcza filmiki, podczas których je i robi paznokcie. Te popularne w sieci treści ASMR stały się dla niej trampoliną do sukcesu.

Na TikToku obserwuje ją już bowiem ponad 500 tysięcy osób, a jej video zostało polubione przeszło 3 miliony razy.

@trinamarieasmrnails Eating Whataburger with Half a Hand of Super Long Nails💅🍔 #eating #asmr #mukbang #longnails #burger ♬ original sound - TrinaMarie ASMR Nails
Masz w swojej szafie za duże ubrania? Teraz możesz je zwęzić i to bez użycia nitki i igły

Każdy z nich to małe dzieło sztuki

Użytkowniczka TikToka sama wykonuje te małe cudeńka. Na każdym z nich znajdują się inne postacie. Raz są to bohaterowie bajek, innym razem zaś słodycze czy kwiatki.

Trzeba przyznać, że ma ona niesamowity talent, a utrzymanie tak długich paznokci, nawet przedłużanych to nie lada wyczyn. Trina bardzo dba o swój wygląd, ma dopracowaną fryzurę i makijaż.

@trinamarieasmrnails Eating Wingstop with Long Nails🍗💅 Interrupted by my BROKE Sons!🙄 @Jayvon @Itssmiah1 #eating #asmr #mukbang #wingstop #longnails ♬ original sound - TrinaMarie ASMR Nails

Kobieta pokazuje, jak żyje z takimi paznokciami

Na kanale Triny można znaleźć wiele filmów, podczas których kobieta, posługując się paznokciami, spożywa różne posiłki. Służą jej one zatem zamiast widelca czy nawet pałeczek. Widać, że przywykła ona do codziennego funkcjonowania z tak długimi paznokciami.

Można zaobserwować, że bez trudu rozpakowuje hamburgery i inne zamówienia z fast foodów.

Dobrze to wygląda?