Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Na dywanie jest spinka do włosów, widzisz ją? Najlepsi rozwiązują zagadkę w 30 sekund
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 21.03.2023 14:44

Na dywanie jest spinka do włosów, widzisz ją? Najlepsi rozwiązują zagadkę w 30 sekund

zagadka
fot. ciphrr / Reddit

Ile razy zdarzyło ci się, że pewien przedmiot spadł na ziemię, a jego znalezienie zajęło sporo czasu? Nie inaczej byłoby i w tym przypadku. Ta zagadka wzbudziła niemałe poruszenie w sieci. Widzisz na dywanie leżącą spinkę?

W serwisie Reddit pojawiło się zdjęcie brązowego dywanu, na którym leży spinka do włosów. Tylko niektórym udało się ją dostrzec, a najlepszym zajęło to zaledwie 30 sekund.

 

Zagadka: widzisz na dywanie leżącą spinkę?

Małe przedmioty często lubią się gubić. Położenie ich w nieodpowiednim miejscu skutkuje stratą czasu, poświęconą na poszukiwania. Często towarzyszą nam wtedy nerwy i presja czasu. Kto nigdy nie szukał kluczy czy też nie zapomniał, do której szafki włożył słuchawki?

Gorzej jest wtedy, kiedy mała rzecz spadnie nam na ziemie. Może potoczyć się pod szafkę czy łóżko, a wtedy poszukiwania stają się jeszcze dłuższe i trudniejsze. Użytkownik Reddita miał wyjątkowo trudną zagadkę do rozwiązania. Postanowił podzielić się z nią z internautami. 

Dodatkowe dziurki w butach mają ukrytą funkcję. Mało kto wie, do czego służą

Tylko nieliczni dostrzegą spinkę

Na poniższych zdjęciach zobaczysz brązowy dywan, o charakterystycznej fakturze, przypominającej ręcznik. Na nim leży spinka do włosów w podobnym kolorze. Żeby tego było mało, zdobiona jest delikatnymi, wąskimi paskami, co w tym przypadku poskutkowało kamuflażem godnym sprytnego kameleona. 

Okazuje się, że mało kto na pierwszy rzut oka potrafi dostrzec spinkę, leżącą na dywanie. Najlepszym zajmuje jej znalezienie zaledwie 30 sekund.

Odpowiedź

Spinka ułożona jest poziomo, a jej paski pokrywają się z fakturą dywanu. Spójrz jeszcze raz na poniższe zdjęcie i spróbuj znaleźć ozdobę do włosów. Jeśli nie uda ci się jej znaleźć, dalej znajdziesz odpowiedź. 

Zobacz zdjęcia: 

Spinka na dywanie.jpg
fot. ciphrr / Reddit
Spinka na dywanie 1.jpg
fot. ciphrr / Reddit

Źródło: Reddit

Tagi: Styl życia