Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Weź 22 zł i biegnij do Rossmanna! Ten niepozorny produkt sprawi, że twoje włosy będą, jak tafla
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.11.2023 07:29

Weź 22 zł i biegnij do Rossmanna! Ten niepozorny produkt sprawi, że twoje włosy będą, jak tafla

Biegnij do Rossmanna po ten kosmetyk
Biegnij do Rossmanna po ten kosmetyk, fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News; Instagram/@my_hair_tip

Chcesz osiągnąć efekt idealnych fal na Twoich włosach? Już teraz biegnij do Rossmanna! Właśnie tam możesz dostać wyjątkowy produkt, który nie tylko kosztuje grosze, ale też potrafi zdziałać prawdziwe cuda z Twoją fryzurą!

Chcesz osiągnąć efekt idealnych fal na Twoich włosach? Biegnij do Rossmanna!

Rossmann już niejednokrotnie zaskakiwał swoimi rewelacyjnymi produktami oraz oferowanymi kosmetykami. Teraz ulubiona drogeria Polaków po raz kolejny zaprezentowała coś, co koniecznie musi przetestować każda z nas. 

Pewna tiktokerka odnalazła produkt, który nie tylko kosztuje prawdziwe grosze, ale też dba o naszą fryzurę niczym kosmetyk z profesjonalnego salonu. Ta odżywka do włosów naprawdę potrafi zdziałać cuda!

Ta odżywka z Rosmanna działa cuda 1.jpg
Ta odżywka z Rosmanna działa cuda, fot. Canva
Wlej do miski i zanurz w tym stopy. Raz na zawsze zapomnisz o spierzchniętych piętach

Odżywka do włosów z Rossmanna naprawdę działa cuda!

Rewelacyjny kosmetyk wcale nie musi kosztować fortuny, aby mieć spektakularne działanie. Tak właśnie jest w przypadku tej odżywki do włosów z sieci Rossmann. Pewna influencerka, która na swoim profilu zajmuje się tematyką fryzur i pielęgnacji włosów zaprezentowała produkt, który całkowicie odmieni wygląd Twoich włosów.

Chodzi o odżywkę do włosów marki Jantar, która kosztuje zaledwie 21,99 złotych, a swoim działaniem dorównuje drogim i luksusowym kosmetykom z profesjonalnych salonów fryzjerskich. Już teraz sprawdź, jak należy ją stosować.

Ta odżywka z Rosmanna działa cuda.jpg
Ta odżywka z Rosmanna działa cuda, fot. Canva

Jak stosować niezawodną odżywkę do włosów z Rossmanna?

Influencerka zapewnia, że w zaledwie kilka minut jej włosy zyskały całkiem nowy wygląd, a także znacznie poprawiła się ich kondycja. Dziewczyna funkcjonująca w sieci pod pseudonimem @my_hair_tip wyznała, że odżywkę do włosów w pomarańczowym opakowaniu nałożyła na włosy bezpośrednio po umyciu ich swoim szamponem.

Następnie pozostawiła produkt od marki Jantar na 10 minut, a po upływie tego czasu dokładnie spłukała go ciepłą wodą i wysuszyła włosy suszarką. Jak sama twierdzi, efektem jest widok gładkiej tafli włosów, bez odstających kosmyków.