Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Co uszczęśliwia Raka, Barana i Pannę? Każdy znak zodiaku lubi coś innego. To podkręci twoje Walentynki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.02.2024 08:03

Co uszczęśliwia Raka, Barana i Pannę? Każdy znak zodiaku lubi coś innego. To podkręci twoje Walentynki

Co uszczęśliwia Raka, Barana i Pannę? Każdy znak zodiaku lubi coś innego
Co uszczęśliwia Raka, Barana i Pannę? Każdy znak zodiaku lubi coś innego, fot. Canva

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. W to wyjątkowe święto zakochanych warto w specjalny sposób zadbać o swoją drugą połówkę i zafundować jej wieczór, jakiego nie zapomni do końca życia. Każdy znak zodiaku ma inne pragnienia i potrzeby. Zobacz, jak dopasować sposób spędzenia tego dnia do Twojej ukochanej osoby!

Walentynki 2024: Baran, Byk, Bliźnięta i Rak liczą na niecodzienną randkę

BARAN (21 marca - 19 kwietnia)

Ten ognisty i temperamenty znak zodiaku kocha zabawę i rywalizację. Nie jest to typ, dla którego ciekawym jest siedzenie w miejscu i odpoczynek. Jeżeli chcesz, aby tegoroczne walentynki były dla Barana naprawdę niezapomniane, zafunduj mu coś, gdzie będzie mógł spożytkować swoją energię. Może to być wyjście do wesołego miasteczka, na łyżwy, czy inną aktywność sportową.

BYK (20 kwietnia - 20 maja)

W przeciwieństwie do Barana Byki cenią sobie spokój, harmonię i domowe zacisze. Jeżeli Twoja ukochana jest tym ziemnym znakiem zodiaku, nie musisz ciągnąć jej na miasto i tam organizować romantycznego wieczoru. Wystarczy, że zadbasz o wyjątkowy klimat w domu. Zamiast rozrywek na mieście zadbaj o odpowiedni klimat w domu — możecie - moecie zagrać w Waszą ulubioną grę, oglądnąć film, czy zrobić sobie domowe spa.

BLIŹNIĘTA (21 maja - 20 czerwca)

Przedstawiciele tego znaku zodiaku uwielbiają coś, co jest nieoczywiste i zaskakujące. Bliźnięta są niesamowicie zmienne i dlatego tradycyjne sposoby spędzania tego dnia mogą zanudzić je na śmierć. Pomyśl nad kreatywnym prezentem lub nowatorską aktywnością — zorganizuj Wam wspólne malowanie obrazów, czy spersonalizowany upominek, związany z Waszą relacją.

RAK (21 czerwca - 22 lipca)

Raki są niesamowicie czułe, opiekuńcze i emocjonalne. Wszystko, co oglądasz w komediach romantycznych i postrzegasz, jako klasyczny sposób na spędzenie Walentynek, będzie właśnie wymarzoną randką dla tego znaku zodiaku. Zabierz swoją drugą połówkę na uroczysty obiad do restauracji lub zorganizuj taki romantyczny posiłek w domu, a z pewnością nie zawiedziesz jej oczekiwań.

Nowy, niebezpieczny trend w randkowaniu, wiele kobiet daje się nabrać. Uważaj na te sygnały

Walentynki 2024: Lew, Panna, Waga i Skorpion zasługują na to, co najlepsze

LEW (23 lipca - 22 sierpnia)

Przedstawiciele tego ognistego znaku zodiaku uwielbiają być w centrum uwagi i otrzymywać mnóstwo atencji. Szczególnie tego dnia zaskocz swoją ukochaną osobę czułymi komplementami, w których docenisz nie tylko jej wygląd, ale też piękno charakteru. Spraw, aby poczuła się uznana i doceniona. Tego dnia możesz zabrać swoją drugą połówkę na jakiś koncert, czy inne muzyczne wydarzenie, po którym odpoczniecie w domowym zaciszu.

PANNA (23 sierpnia - 22 września)

Panny kochają porządek i utrzymywanie kontroli w swoim życiu. Jeżeli widzisz, że Twoja druga połówka jest prawdziwą “Zosią Samosią” pozwól jej zorganizować walentynkowe wyjście lub przynajmniej kieruj się jej wskazówkami. Jako wrodzony domator raczej będzie preferować domową randkę. Zadbaj o odpowiedni wystrój, pyszne jedzenie i jej ulubiony film.

WAGA (23 września - 22 października)

Wagi są najbardziej niezdecydowanymi znakami zodiaku, dlatego oszczędź sobie i swojej ukochanej kłopotu i sam zorganizuj walentynkową randkę. Przedstawiciele żywiołu powietrza kochają luksus, chociaż niechętnie się do tego przyznają. Zabierz swoją drugą połówkę do prestiżowej restauracji, pozwól jej wybrać najlepszą stylizację, a na końcu wręcz jej bukiet kwiatów.

SKORPION (23 października - 21 listopada)

Skorpiony są niesamowicie sensualne i bardzo dużą uwagę przykładają właśnie do tej strefy życia uczuciowego. Jeżeli zastanawiasz się, jak wygląda wymarzona randka tego znaku zodiaku — skup się na dotyku i wspólnym spędzeniu czasu, a nie na kolacjach i drogich prezentach. Zmysłowy masaż w obecności świec powinien załatwić sprawę.

Walentynki 2024: Strzelec, Koziorożec, Wodnik i Ryby chcą poczuć się tego dnia wyjątkowo

STRZELEC (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelce kochają swobodę, wolność i dobrą zabawę. Spraw, aby ten dzień był dla nich pełen wrażeń i emocji, a już z pewnością wystrzegaj się nudy i przewidywalności. Jeżeli macie zaprzyjaźnioną parę dobrym pomysłem może być połączenie sił i zorganizowanie sobie podwójnej ranki. Będzie to coś nieoczywistego i na pewno ciekawszego, a później każda z par może odpocząć w domowym zaciszu.

KOZIOROŻEC (22 grudnia - 19 stycznia)

Przedstawiciele ziemnego znaku zodiaku kochają stabilizację, ale też dużą uwagę przykuwają do pieniędzy i podarunków. Tego dnia możesz rozpieścić swoją drugą połówkę i podarować jej naprawdę wyjątkowy kosztowny prezent. Nie tylko poczuje się doceniona, ale też sprawi jej to mnóstwo radości.

WODNIK (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki są kreatywne i wizjonerskie. Nie lubią oczywistych rozwiązań, a najważniejszy jest dla nich rozwój ich osobowości i zainteresowań. Z tego powodu zaskocz swoją ukochaną osobę wizytą w jakimś wyjątkowym obszarze — zabierz ją na wycieczkę na łono natury lub pokaż nowe miejsce, które sam niedawno odkryłeś. Pamiętaj, że cenią sobie oni prywatność — dobrze, jakby ta randka była naprawdę kameralna.

RYBY (19 lutego - 20 marca)

Przedstawiciele tego wodnego znaku zodiaku są niezwykle czułe, wrażliwe i opiekuńcze. Dodatkowo uwielbiają sztukę, chociaż nie zawsze opowiadają o tym głośno. Być może Walentynki 2024 to idealna okazja, aby razem ze swoją drugą połówkę udać się do kina lub teatru. Nie tylko spędzicie razem czas, ale też później będziecie mogli porozmawiać o Waszych spostrzeżeniach.

Tagi: Walentynki