Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Gwiazdy na AmfAR Gali w Cannes. Georgina Rodríguez z naszyjnikiem za 5 milinów, Longoria z prześwitującym dołem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.05.2023 19:18

Gwiazdy na AmfAR Gali w Cannes. Georgina Rodríguez z naszyjnikiem za 5 milinów, Longoria z prześwitującym dołem

AmfAR Gala w Cannes
fot. Rex Features/East News

Za nami spektakularna gala amfAR, która miała miejsce wczoraj 25 maja podczas 76. Festiwalu Filmowego w Cannes. Na charytatywnej imprezie pojawiła się plejada gwiazd, które zaskoczyły swoimi niesamowitymi kreacjami.

Uwagę zgromadzonych przykuła między innymi Eva Longoria, która tego dnia odsłoniła swoje zgrabne nogi oraz ukochana Cristiano Ronaldo - Georgina Rodriguez. Argentynka zaprezentowała się w niesamowicie drogiej biżuterii.

Za nami charytatywna gala amfAR w Cannes

76. Festiwal Filmowy w Cannes rozpoczął się już na dobre. Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć, jak największe światowe gwiazdy zaprezentowały się na imprezie amfAR. Cały zysk zebrany podczas tego charytatywnego eventu został przeznaczony na badania nad AIDS, organizowane przez The Foundation for AIDS Research.

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć największych legend muzyki i kina, w tym Evy Longorii, Heidi Klum czy Bebe Rexhy. Niektóre z zaproszonych gościn naprawdę zszokowały internautów swoimi stylizacjami.

Tak gwiazdy prezentowały się na Telekamerach 2023. Kto miał najlepszą, a kto najsłabszą stylizację?

Impreza amfAR w Cannes: Eva Longoria odsłoniła nogi

Większość gwiazd postawiła tego dnia na zaskakujące kreacje, które nie tylko wyglądały pięknie, ale też mocno zaskoczyły wszystkich zgromadzonych. Idealnym przykładem jest tu Eva Longoria. 

Legendarna aktorka zaprezentowała się na czerwonym dywanie w dopasowanym kombinezonie, który całkowicie odsłaniał jej zgrabne nogi. Do eleganckiego czarnego materiału ze świecącymi drobinkami dobrała czerwoną szminkę i wysokie szpilki.

Kolejną gwiazdą, która urzekła swoją stylizacją, była Heidi Klum. Niemiecka modelka zapozowała na ściance w zjawiskowej zielonej kreacji, składającej się jedynie z piórek. Stylizacja z daleka przykuwała wzrok i pięknie eksponowała figurę gwiazdy.

Gwiazdy na amfAR w Cannes. Georgina założyła naszyjnik za 5 milionów

To jednak wcale nie koniec zakoczeń i pięknych kreacji gwiazd. Na amfAR podczas Festiwalu Filmowego w Cannes zaprezentowała się również Georgina Rodrgiuez. Ukochana piłkarza Cristiano Ronaldo zapozowała w dopasowanej czarnej sukience, jednak to biżuteria gwiazdy skradła całe show.

Argentynka założyła na siebie rubinowy naszyjnik warty około 5 milionów złotych. Uwagę zgromadzonych przykuła również Bebe Rexha. Piosenkarka już z daleka przypominała uroczy podarunek - w swojej obcisłej czarnej kreacji z ogromną beżową kokardą na plecach.

Zobacz zdjęcia:

Eva Longoria.jpg
fot. Rex Features/East News
Georgina Rodriguez.jpg
fot. Rex Features/East News
Bebe Rexha.jpg
fot. Rex Features/East News
Heidi Klum.jpg
fot. Rex Features/East News
Tagi: moda