Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop miesięczny na listopad według tarocistki. Karta dla każdego z dwunastu znaków
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.11.2022 09:16

Horoskop miesięczny na listopad według tarocistki. Karta dla każdego z dwunastu znaków

znaki zodiaku
fot. YURI MANEI z Pexels, canva.com

Listopad to wyjątkowy miesiąc. Przygotowuje nas na podsumowania całego roku, zwiastuje nadejście zimy, łączy w sobie energię przemijającego ostatecznie lata i oczekiwanie na przesilenie zimowe. Co czeka poszczególne znaki zodiaku w ciągu nadchodzących tygodni? Specjalnie dla naszych czytelników poprosiliśmy o wróżbę tarocistkę Beatę Herbatę.

Historia kart tarota sięga XV wieku. To jedna z najstarszych i najsłynniejszych metod wróżebnych, pozwalająca na zdobycie głębszej wiedzy o nas samych i otaczających nas świecie. Wróżba Beaty Herbaty dla czytelników Świata Gwiazd czerpie właśnie mądrości tych kart.

Horoskop miesięczny na listopad dla wszystkich znaków zodiaku: karty tarota

Listopad – energia ogólna: karta tarota z numerem XVII Gwiazda

Energia tej karty wskazuje, aby w tym miesiącu nie tracić nadziei i wiary w siebie i swoje marzenia. Warto zachować postawę, że wszystko to, co złe przeminie, a to, co dobre, dopiero przed Tobą. Możesz mieć wszystko, czego zapragniesz, jeżeli w to po prostu uwierzysz. Gwiazda mówi: realizuj pragnienia i potrzeby tu i teraz. Nie odkładaj niczego na później i nie czekaj, aż szanse przeminą. Gwiazdka z nieba lubi bowiem szybko spaść i zniknąć bezpowrotnie. 

Baran – III Puchary

To dobry miesiąc na zabawę, poszerzanie kontaktów towarzyskich, wyjście do ludzi i nawiązywanie pozytywnych relacji. Być może potrzebujesz Baranie oddechu i rozrywki po jakichś trudnych przejściach. Możesz więc teraz odżyć, bawić się, spędzać przyjemnie czas, a także wykazywać skłonność do flirtów i romansów. Uwaga na wchodzenie w układy miłosne z zajętymi już ludźmi, a także na nadużywanie napojów wyskokowych i objadanie się. Zbyt duży rozmach bywa bowiem na dłuższą metę wyczerpujący.

Byk – VI Pucharów

Byka w tym miesiącu może dopaść nostalgia i nadmierna uczuciowość. Możesz być wyjątkowo sentymentalny, a tym samym podatny na manipulacje. Pławienie się we wspomnieniach sięgających wczesnych lat dzieciństwa nie zawsze przynosi korzyść, jeśli trwa zbyt długo. Nadmierna romantyczność i bujanie w obłokach może prowadzić do stanów izolacji i odosobnienia, a nawet wywołać niechęć do pracy. Możliwe pojawienie się kogoś z przeszłości, także osoby, o której Byk chciałby już zapomnieć.

Bliźnięta – As Mieczy

Bliźnięta będą miały w tym miesiącu ochotę stawiać wszystko na ostrzu noża i wyjaśniać sprawy niewyjaśnione. Wskazana asertywna komunikacja i klarowne wypowiedzi. Pomysły i inspiracje będą przychodzić teraz bez wysiłku. Zadbajcie o czysty umysł i dobór słów taki, aby nie ranił nikogo. Rozmawiajcie o tym, co was uwiera i boli od razu, nie zamiatając trudnych spraw i emocji pod dywan. Czekanie bowiem aż coś rozwiąże się samo może doprowadzić w konsekwencji do niekontrolowanego wybuchu emocji.

Rak – VII Buław

Możesz Raku czuć się teraz atakowany przez otoczenie i przyparty w jakichś sprawach do muru. Nie będą ci obce myśli, że za dużo ktoś czegoś od ciebie wymaga i czepia się szczegółów, a także na siłę chce zmieniać twoje zdanie. Warto więc teraz uczyć się stawiać granice i nie każdego człowieka ani nie każdą ideologię dopuszczać do swojego życia. Ty także nie wymuszaj na nikim niczego i nie atakuj bez potrzeby. Rak w tym miesiącu potrzebuje wytchnienia i odpoczynku. Zadbaj o dobrą atmosferę i nie przejmuj na zapas.

Lew – IV Cesarz

Ten miesiąc dla Lwa to skupienie się na pracy, finansach i karierze. Będziesz chciał mieć wszystko pod kontrolą, błyszczeć i rządzić. Ale pamiętaj Lwie, że równowaga we wszystkim, także w emocjach, jest bardzo ważna i potrzebna, zarówno w byciu szefem, jak i po prostu człowiekiem. Nie popadaj w pychę i zarozumialstwo, do czego będzie kusić twoja silna energia żywiołu Ognia wzmocniona przez Cesarza. Nie zabieraj pracy do domu i zadbaj o wypoczynek. Życie w stresie bywa bowiem mocno wyczerpujące, a kontrolowanie wszystkiego i wszystkich może odebrać radość życia i spontaniczność. Nikomu niczego nie udowadniaj na siłę, a zarycz tylko wtedy, kiedy naprawdę jest to konieczne

Panna – Król Pucharów

Listopad dla Panny to miesiąc skierowany na słuchanie intuicji, zagłębianie się w siebie i poświęcanie czasu rodzinie. Wykorzystaj swoją skrupulatność twórczo i skontaktuj się ze swoimi emocjami. Niczego nie rób na siłę lub "bo tak trzeba". Nie próbuj wszystkiego tłumaczyć racjonalnie i mieć pod kontrolą. Obserwuj przepływ uczuć i emocji. Zaufaj Wszechświatowi, że cię prowadzi najlepszą dla ciebie drogą. Poddaj się Panno energii żywiołu Wody i uwolnij od tego, co ci nie służy, z odwagą i determinacją króla. Okaż serce sobie i najbliższym, a to, co teraz dobrego dasz, wróci do ciebie zwielokrotnione. 

Waga – III Monety

Dla Wagi zapowiada się pracowity i twórczy miesiąc. Korzyści odniesiesz zarówno w życiu zawodowym, jak i finansowym. Nie unikaj współpracy z innymi i korzystaj z ich pomocy. To dobry czas na pracę w grupie. Naprawiaj to, co jest do naprawienia i twórz solidne fundamenty na przyszłość. Konstruktywne relacje zawodowe i dyplomacja przyniosą wyraźną poprawę finansów. Zadbaj jednak Wago o wypoczynek, nie zostawaj w pracy po godzinach i pomyśl o łykaniu suplementów i witamin aby usprawnić działanie systemu immunologicznego. 

Skorpion – XXI Świat

Dla Skorpiona coś się kończy, a coś zaczyna. Możesz przechodzić teraz zakończenie jakiegoś cyklu i rozpocząć nową przygodę. Otwórz się na to, co nowe i poszerzaj swoje horyzonty. Daj się ponieść fali życia. Zostaw Skorpionie to, co ci nie służy już od dawna i stwórz sobie nową, lepszą przestrzeń do życia. To dobry czas na podróże i kontakty zagraniczne czy choćby na naukę języka obcego. Poszerzaj swoje perspektywy i nie bój się zmian. Wszak życie to przygoda i warto otworzyć się na dobrodziejstwa, które niesie. Stare problemy odejdą do przeszłości, ale to ty decydujesz, jak długo chcesz się jeszcze ich trzymać. 

Strzelec  – II Miecze

Dla Strzelca to miesiąc wyborów i podejmowania decyzji. Możesz mieć trudność z pójściem na kompromis i wyborem drogi, którą chcesz podążać. Nie wymuszaj niczego na nikim ani na sobie. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos w spokoju i odosobnieniu. Nie uciekaj od podejmowania decyzji, ale rób to w zgodzie ze swoją intuicją i rozwagą, wyłączając maksymalnie emocje. Zadbaj o siebie i nie spalaj na walkę z wiatrakami. To ty wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie dobre, a co zbędne, więc nie ulegaj niczyim wpływom. Umowy zawierane w tym czasie będą korzystne dla ciebie, jeżeli wszystko odbędzie się w atmosferze spokoju, kompromisu i uczciwości. Unikaj nadmiernego niezdecydowania. 

Koziorożec – II Monety

Zadbaj w listopadzie Koziorożcu o równowagę w dawaniu i braniu, ale także w emocjach. Korzystaj z pomocy i wsparcia innych ludzi, zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Nie przetrzymuj nikogo za długo z podjęciem jakiejś ważnej decyzji, bo jeżeli obstawiasz dwie opcje, to za chwilę możesz nie mieć żadnej. Podejmuj ryzyko postawienia wszystkiego na jedną kartę, bo jeżeli nie Ty, to życie zrobi to za ciebie i efekt niekoniecznie może ci się podobać. Niezdecydowanie i brak równowagi emocjonalnej może przynieść ci straty także finansowe. Dlatego we wszystkim zachowaj balans.

Wodnik – VIII Buław

Wodnik będzie mieć duży apetyt na życie, mocną energię i chęć do działania we wszystkich aspektach codzienności. Potrzeba kontaktów z ludźmi, poszerzanie horyzontów i ciekawość to cechy dominujące u ciebie w tym miesiącu. Nie dla Wodnika jesienny smutek i melancholia. Zachowaj jednak ostrożność w wydatkowaniu energii i nie spalaj jej nadmiernie na rzeczy zbędne lub niewymagające aż takiego zaangażowania. Możliwe wiadomości i telefony od i do wielu osób, powroty "eksów", chęć nawiązywania kontaktów towarzyskich również wirtualnie i niechęć do siedzenia w jednym miejscu. Energia może wręcz rozpierać, dlatego wszelakie sporty wskazane. Idź jak burza po swoje, ale pamiętaj, żeby nikogo przy tym nie zadeptać. Uważaj na słowa pisane i mówione, lepiej czasem pomyśleć, zanim coś się chlapnie. 

Ryby – Paź Buław

Dla Ryb to czas radości, zabawy, dobrych kontaktów towarzyskich i nowej, inspirującej energii. Pamiętajcie Ryby, aby nie rzucać słów na wiatr, nie składać obietnic bez pokrycia i nie robić nigdzie nadmiernego zamieszania, bo może się to odwrócić przeciwko wam. Nie uwodźcie ludzi, którzy tak naprawdę was nie interesują, unikajcie przygód na jedną noc i nikogo w sobie nie rozkochujcie w przypływie chwili.  Jako jednostki wrażliwe i zmienne niekoniecznie możecie bowiem później czuć się z tym dobrze. Mogą pojawić się niedojrzali kandydaci na partnerów czy kochanków, a w relacjach stałych warto zadbać o namiętność i rozniecić ogień w sypialni.

Wróżbę przygotowała Beata Herbata – tarociska, psychoterapeutka metafizyczna, leśna wróżka, ezoteryczka. Prowadzi ona konsultacje indywidualnie i online w magicznej atmosferze.

Zobacz zdjęcia i film:

Horoskop miesięczny
Beata Herbata, fot. archiwum prywatne
Horoskop miesięczny
Beata Herbata, fot. archiwum prywatne

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. Oficjalne pożegnanie Dominiki Gwit. "Teraz macierzyński. I moja najważniejsza rola"

Zapraszamy na naszego Instagrama