Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop na cały tydzień dla wszystkich znaków. Co wydarzy się od 7 do 13 marca?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:54

Horoskop na cały tydzień dla wszystkich znaków. Co wydarzy się od 7 do 13 marca?

dziewczyna
Canva/Michael Kim

Marzec 2022 roku to okres pełen pozytywnej energii, która pomoże nam uporządkować swoje sprawy i oczyścić atmosferę z bliskimi. Przedstawiamy szczegółowy horoskop tygodniowy dla każdego z dwunastu znaków zodiaku. Co przytrafi Ci się od 7 do 13 marca 2022 roku?

Zbliżająca się wielkimi krokami równonoc wiosenna i astrologiczny nowy rok to idealne okazje do uporządkowania swojego życia i otworzenia się na nowe, niespodziewane wcześniej wydarzenia. Co rozpoczynająca się już niedługo wiosna przyniesie dla każdego ze znaków zodiaku? Poznaj horoskop na zbliżający się tydzień.

Horoskop tygodniowy od 7 do 13 marca 2022

Zbliżający się tydzień to idealna okazja do spróbowania nowych wyzwań i zamknięcia nieuporządkowanych wcześniej spraw. Cały marzec emanuje silną wiosenną energią, która zachęca nas do porządków w swoim życiu i przejęcia kontroli nad tym, nad czym do tej pory jej nie mieliśmy. Coraz bardziej zbliżamy się do sezonu walecznego Barana, więc będziemy odczuwać coraz silniejszą potrzebę przełamywania swoich granic i próbowania nowych rzeczy.

BARAN (21 marca - 19 kwietnia)

Ten tydzień może obfitować w mnóstwo miłości dla Baranów. Przedstawiciele tego znaku mogą wzbudzać duże zainteresowanie, co przyniesie im ogrom satysfakcji. Jest to też dobry okres na poświęcenie go dla rodziny i bliskich przyjaciół. Nie warto nadmiernie forsować się w pracy i brać dodatkowych projektów. Tydzień ten może też pokazać, kto jest z nami szczerze, a kto robi to dla osobistych korzyści. Bądź czujny w relacjach z innymi.

BYK (20 kwietnia - 20 maja)

Zbliżający się tydzień nauczy Byki chodzenia na kompromisy. Będzie mieć to dobry wpływ zarówno na nowe, jak i trwające już relacje. Co więcej, przedstawiciele tego znaku mogą liczyć na odrobinę flirtu i zainteresowania ze strony innych znaków. Jest to również dobry czas na skupienie się na nowych projektach w swojej pracy — szef dostrzeże Twoje zaangażowanie.

BLIŹNIĘTA (21 maja - 20 czerwca)

Ten tydzień będzie czasem rozwiązań i trudnych decyzji, zwłaszcza w sferze uczuciowej. Jeśli do tej pory nie potrafiłaś zdecydować się, którego z kandydatów wybrać albo czy warto kontynuować trwającą relację, zbliża się okres, kiedy będziesz musiała podjąć tę decyzję. Nie pozwól, aby to pogorszyło Twoje samopoczucie. Idź za głosem serca. W finansach nie będzie żadnych powodów do zmartwień.

RAK (21 czerwca - 22 lipca)

Zbliżający się tydzień to dobry czas, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne i samopoczucie. Z powodu ciągłego stresu i przemęczenia możesz miewać gorsze myśli, czy niechęć związaną z Twoim miejscem pracy. Pozwól sobie na relaks i odpoczynek. W miłości zastanów się, czy relacja, której poświęcasz czas, jest tego warta. Ten tydzień pomoże Ci to zweryfikować. Wyjdziesz z tego dużo silniejsza.

LEW (23 lipca - 22 sierpnia)

Cały marzec będzie czasem, który obudzi w Lwach nowe pokłady waleczności i zawziętości. Przedstawiciele tego znaku będą gotowi dążyć do postawionych sobie celów, zarówno w miłości, jak i karierze zawodowej. To dobry okres na szczerą rozmowę z ukochaną osobą albo spróbowanie nowych wyzwań. Warto poświęcić ten czas na nowe hobby czy przełamywanie starych nawyków.

PANNA (23 sierpnia - 22 września)

Zbliżający się tydzień przyniesie Pannom masę optymizmu i pozytywnej energii, która pomoże im wyjść z towarzyszącej im dotąd rutyny i przełamać swoje bariery. Dzięki temu przedstawiciele tego ziemnego znaku spojrzą inaczej niż dotychczas na wiele spraw i otworzą się na nowe doznania. Nie bój się eksperymentować i zaryzykować. Opłaci się to nie tylko w codziennym życiu, ale też w miłości.

WAGA (23 września - 22 października)

Ten okres pozwoli Wagom inaczej spojrzeć na ich dotychczasową sytuację. Zbliżający się tydzień przyniesie im mnóstwo pozytywnych wrażeń, zwłaszcza w kontaktach z innymi ludźmi. Jest to również idealny czas na rozwój zawodowy. Warto jednak skupić się na swoim zdrowiu i nie lekceważyć sygnałów, jakie daje Ci Twój własny organizm.

SKORPION (23 października - 21 listopada)

Ten okres jest idealny na uświadomienie sobie, kto jest dla nas dobrym partnerem i na kim nam naprawdę zależy. Warto więc szczerze porozmawiać ze swoim ukochanym i zastanowić się nad przyszłością Waszej relacji. Przede wszystkim nie warto unosić się dumą, bo można tego w przyszłości żałować. To też dobry czas, aby zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.

STRZELEC (22 listopada - 21 grudnia)

W drugim tygodniu marca Strzelce staną się niesamowicie emocjonalne i wrażliwe. To dobry czas na szczerą rozmowę z bliskimi, z którymi pogorszył nam się kontakt. Nie warto przejmować się początkowymi niepowodzeniami, bo wszystko będzie miało pozytywny finał. Jest to też idealny moment na powrót do starych nawyków i zadbanie o swoją kondycję fizyczną.

KOZIOROŻEC (22 grudnia - 19 stycznia)

Zbliżający się tydzień będzie udany dla Koziorożców, zwłaszcza w kwestii zdrowia, które nie przyniesie im żadnych problemów. Jeśli chodzi o miłość, przedstawiciele znaku zobaczą, że związek to nie tylko chwile uniesień, ale też ciężka praca i trudne decyzje. Może ich to niesamowicie umocnić w relacji, w której obecnie się znajdują.

WODNIK (20 stycznia - 18 lutego)

Przedstawiciele tego wodnego znaku muszą w końcu wyjść ze swojej strefy komfortu i wziąć sprawy w swoje ręce. Wodniki wiedzą, że są adorowane i zazwyczaj po prostu czekają na pierwszy ruch wybranka, ale w tej sytuacji to one muszą wykonać pierwszy krok. Warto więc schować dumę do kieszeni i zawalczyć o swoje szczęście.

RYBY (19 lutego - 20 marca)

Będzie to niesamowicie radosny czas dla Ryb, w końcu w tym okresie świętują one swoje urodziny. Otaczaj się bliskimi i spędzaj czas w gronie, w którym czujesz się komfortowo — będzie miało to dobry wpływ na Twoje zdrowie psychiczne. Nie zapominaj jednak o pracy, która będzie wymagać od Ciebie dużo zaangażowania i poświęcenia. Warto jednak poświęcić temu czas, bo będzie miało to wspaniałe efekty.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Jak zwalczyć ból gardła w nocy?

  2. Przyłapali Kurdej-Szatan na gorącym uczynku, ciężko powstrzymać łzy

  3. Dramatyczny komunikat gwiazdy "M jak miłość", jest coraz gorzej. "Nie radzę sobie"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].