Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Kupiła buty ze składanym obcasem. Pokazała, jak działają. Zaskakujący wynik testu
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.08.2023 16:15

Kupiła buty ze składanym obcasem. Pokazała, jak działają. Zaskakujący wynik testu

Buty ze składanym obcasem
Test butów ze składanym obcasem, fot. instagram.com/osipowiczka

Każda osoba, która chociaż raz miała na sobie buty na obcasie, doskonale wie, jakie to uczucie. Długie przechadzki w szpilkach potrafią sprawiać ból, a wiele kobiet po pewnym czasie musi przebrać obuwie. Niekiedy decydują się na zabieranie ze sobą drugiej pary butów, by dać nogom odpocząć. Buty ze składanym obcasem zdają się więc strzałem w dziesiątkę, jednak czy naprawdę działają?

Buty ze składanym obcasem przełomem w modzie?

Buty na obcasie dodają elegancji i szyku. Optycznie wydłużają i wyszczuplają nogi, a ponadto delikatnie unoszą pośladki. Nic więc dziwnego, że kobiety je uwielbiają. Każdy, kto kiedykolwiek miał na sobie buty na obcasie, doskonale wie, z czym to się wiąże. Z pięknym wyglądem łączy się często cierpienie.

Wiele osób skarży się na ból łydek i śródstopia, a niektóre kobiety nie są w stanie wytrzymać w takim obuwiu zbyt długo. Marka Vice Versa wyszła naprzeciw klientkom, które mają dosyć noszenia ze sobą drugiej pary zamiennych butów. Czy buty ze składanym obcasem okażą się przełomem w modzie?

Tyle Ewa Wachowicz zarobiła jako Miss. Po latach wyjawiła druzgocącą prawdę

Test butów ze składanym obcasem

Kasia Osipowicz, działająca w sieci pod nickiem @osipowiczka regularnie zamieszcza w sieci treści związane z modą. Jest inspiracją dla wielu obserwatorek, które chętnie wymieniają się spostrzeżeniami i pomysłami. Dużym zainteresowaniem cieszą się również testy, które Kasia ochoczo publikuje na swoim Instagramie. 

Jakiś czas temu na tapet wzięła buty ze składanym obcasem. Chociaż na pierwszy rzut oka obuwie to wydaje się idealnym rozwiązaniem, test zaskoczył wielu, w tym samą autorkę.

1111.JPG
Test butów ze składanym obcasem, fot. instagram.com/osipowiczka
Buty 1.JPG
Test butów ze składanym obcasem, fot. instagram.com/osipowiczka

Szybko okazało się, że jakość obuwia pozostaje wiele do życzenia, a Kasia zauważyła, że buty rozkręciły się. Jedna z części odpadła i konieczne było dokręcenie śrubki, trzymającej część, pod którą chowa się obcas.

Buty 2.JPG
Test butów ze składanym obcasem, fot. instagram.com/osipowiczka

Buty ze składanym obcasem warte swojej ceny?

Rozkręcone buty to jednak nie koniec mankamentów. Autorka nagrania zauważyła, że szpilki zostały niedbale wykonane, a niedociągnięcia da się zauważyć gołym okiem. Dodatkowo buty po schowaniu obcasa nabierają zupełnie nowego kształtu, a ich podeszwa nie jest płaska. 

buty ze składanym obcasem.JPG
Test butów ze składanym obcasem, fot. instagram.com/osipowiczka

Kasia założyła obuwie zarówno w wersji z obcasem, jak i bez. Przyznała, że buty są wygodniejsze, niż sądziła, jednak jak na wygórowaną cenę — nie są warte zakupu. Należy podkreślić, że obuwie kosztowało aż 1499 zł.

Test butów zobaczycie poniżej:

Tagi: Moda obuwie