Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Mandarynie służy nowy związek. W tych stylizacjach wygląda obłędnie
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 30.06.2023 12:46

Mandarynie służy nowy związek. W tych stylizacjach wygląda obłędnie

Mandaryna
KAPiF, Mandaryna na urodzinach K MAG

Kto by pomyślał, że po tylu latach o Mandarynie nadal będzie głośno. Była żona Michała Wiśniewskiego, co jakiś czas pojawia się w telewizji śniadaniowej, a na Instagramie jest wyjątkowo aktywna. Fani nie mogą wyjść z podziwu, jak pięknie wygląda. Widać, że miłość ją uskrzydliła.

Mandaryna i jej idealna twarz

Mandaryna zawsze uchodziła za piękną kobietę, ale w ostatnim czasie po prostu przeszła samą siebie. Idealnie gładka skóra, naturalny glow i piękny szczery uśmiech, który rozświetla jej oczy. Widać, że jest szczęśliwe zakochana.

Marta udowadnia, że prawdziwą miłość można spotkać w różnym wieku. Nastoletniego uroku gwieździe dodają także ubrania. Zdecydowała się bowiem na czapkę z daszkiem i lekką, sportową stylizację.

Joanna Opozda uderza w Jakuba Rzeźniczaka. "Nie masz wstydu, nie masz klasy"

Na ile lat wygląda Mandaryna?

Fani Mandaryny nie mogli się nadziwić, jak zachwycająco prezentuje się piosenkarka. Padało wiele bardzo pozytywnych komentarzy, które na pewno połechtały ego Marty.

Mandaryna jest mega hot, a babeczka już blisko 40 - napisała jedna z obserwatorek.

Wtórowała jej inna zachwycona kobieta:

Mandaryna jak nastolatka piękna jak zawsze!

Widać, że mężczyzna jest trochę młodszy od celebrytki, ale to tylko dodaje jej energii, a miłość bardzo jej służy.

Związek dodaje jej skrzydeł

Partner Marty bardzo różni się od jej byłego męża. Ma długie, spięte w koczka włosy, zarost i rozmarzone spojrzenie. Do tego wyróżnia się atletyczną sylwetką i jest bardzo wysoki. Parę łączy wspólna pasja, jaką okazały się wyścigi crossowe.

W duecie zajęli nawet 2. miejsce, jednak nie obyło się bez problemów. Na szczęście wspólnymi siłami poradzili sobie z różnymi przeciwnościami losu.

Pasują do siebie?

Zobacz zdjęcia:

Tagi: Uroda