Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Najlepsze rozświetlające kosmetyki do ciała. Tak osiągniesz efekt glow
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 13.06.2024 16:34

Najlepsze rozświetlające kosmetyki do ciała. Tak osiągniesz efekt glow

Rozświetlające kosmetyki do ciała
fot. mat. prasowe

Pełny blask i rozświetlenie jest pożądane od kilku dobrych sezonów. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych na rynku kosmetyków, które pozwolą wam osiągnąć ten efekt.

Rozświetlona skóra latem

Rozświetlona skóra oraz świetlisty makijaż rządzi już od kilku sezonów, a szczególnie latem, gdy odsłaniamy nieco więcej ciała.  

Balsam rozświetlający nada delikatnego blasku opalonej skórze, a ponadto zapewni ochronę przed słońcem. 

Dostępne na rynku olejki i mgiełki rozświetlające, dadzą większy efekt glow i idealnie podkreślą muśniętą słońcem skórę.

Kosmetyki z zawartością złotej miki zapewnią piękny błysk, ponieważ to naturalny składnik odbijający i rozpraszający światło.

Ranking samoopalaczy. Wybraliśmy najlepsze z najlepszych. Już od 19,99 zł Hity z Apteki. Kosztują grosze, a działają cuda. Kupisz je za mniej niż 18 zł

Zalety rozświetlenia skóry

Największe z zalet to oczywiście dodatkowe nawilżenie ciała. Ponadto piękny błysk na całym ciele sprawia, że skóra wygląda na zdrową i zadbaną. Glow idealnie podkreśla opaleniznę, a także nieco optycznie wysmukla nasze ciało. 

Latem szczególnie warto skusić się na trochę brokatowego szaleństwa, bo to super uzupełni imprezowe, festiwalowe i plażowe looki. Jakie kosmetyki sprawią, że osiągniemy pożądany efekt? Poniżej nasze zestawienie. 

Przegląd kosmetyków rozświetlających na lato 2024

Specjalnie dla Was wybraliśmy najskuteczniejsze kosmetyki rozświetlające, które idealnie podkreślają opaleniznę i nadadzą skórze blasku.

W naszym zestawieniu znajdziecie: olejki, mgiełki czy emulsje w zróżnicowanych cenach. Każdy znajdzie kosmetyk idealny dla własnych potrzeb i na swoją kieszeń. 

Oto nasze wybory:

So!Flow Rozświetlająca mgiełka do ciała 18,39 zł:

mggii5.png
So!Flow 18,39 zł

Monoi Rozświetlający olejek do ciała 39,90 zł

cer4.png
Monoi 39,90 zł

Gamarde Rozświetlająca emulsja do ciała 99,99 zł

cr5.png
Gemarde 99,99 zł 

Rituals Rozświetlający olejek do ciała 105 zł:

rtthy.png
Rituals 105 zł

Nuxe Rozświetlający olejek do ciała, twarzy i włosów 127,99 zł:

fdftr.png
Nuxe 127,99 zł