Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Uwielbiana marka otworzyła sklep w Arkadii. Zara ma poważną konkurencję
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 12.06.2024 12:04

Uwielbiana marka otworzyła sklep w Arkadii. Zara ma poważną konkurencję

None
fot. mat. prasowe

W Arkadii w ostatnim czasie powstaje wiele nowych sklepów. Sprawdźcie jaki butik tym razem się otworzył w tej galerii.  

Wetfield Arkadia: historia w skrócie

Wetfield Arkadia to jedno z popularniejszych centrów handlowych w Warszawie powstałe w 2004 roku. Galeria znajduję się przy alei Jana Pawła II 82 i łatwo do niej dojechać tramwajami lub metrem linii 1. W tym miejscu mieści się ponad 240 sklepów (większość odzieżowych), a na klientów czekają takie udogodnienia jak zakupy ze stylistką czy różnego rodzaju eventy modowo0kosmetyczne z udziałem największych gwiazd.

5 czerwca w Westfield Arkadia odbyło się otwarcie pierwszego pop b-up Armani Power of Beauty. Wydarzenie to przyciągnęło tłumy i nie zabrakło na nim polskich gwiazd, np. znana makijażystka Magdalena Pieczonka, która pokazała tutorial makijażu latte kosmetykami Armaniego na znanej modelce Karolinie Pisarek-Salli.  

Nadciąga inwazja butików luksusowych marek w Polsce. Otwierają kolejni giganci. A co z Chanel? Pierwszy butik Magdy Butrym w Warszawie. Obłędne, minimalistyczne wnętrza

Nowości w Westfield Arkadia

W Westfield Arkadia ostatnimi czasy dużo się dzieje. Szwedzka marka modowo-lifestylowa Arket, która wchodzi do Polski jako pierwszy swój sklep i flagowy butik otworzy właśnie w tym największym w Europie środkowej centrum handlowym. Niedawno powstał także nowy sklep &Other Stories, a już teraz kolejna marka zdecydowała się otworzyć swój butik. To spora konkurencja dla Zary.

COS w Westfield Arkadia

W Westfield Arkadia od teraz kupicie ubrania marki COS. Butik zlokalizowany jest na pierwszym piętrze.

COS jest drugą marką, jednego z najpopularniejszych firm odzieżowych na świecie – H&M, czyli Hennes & Mauritz AB. Mimo że marka H&M pochodzi ze Szwecji, to COS jest firmą brytyjską, a swoją główną siedzibę ma w Londynie. COS istnieje na rynku od 2007 roku. Nazwa tej marki jest skrótem od „Collection of Style”.

Na ten moment  COS posiada ponad 300 sklepów i punktów sprzedaży w ponad 40 krajach na całym świecie. Flagowy butik znajduje się oczywiście w Londynie przy Regent Street.

Projekty COS charakteryzują się lekkością i połączeniem nowoczesnych projektów z praktycznym użytkowaniem. Styl tej marki to elegancja w nowoczesnym i minimalistycznym wydaniu w stonowanych klasycznych barwach. Ubrania tej marki są nieco droższe niż te z H&M, dlatego że te w COSIE są wyższej jakości i z lepszych tkanin. Znajdziemy w tej firmie kolekcje ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci. 

COS cechuje minimalizm, dobra jakość i ceny zbliżone do tych w Zarze. 

COS_Collection_of_Style4_lowres.jpg
COS
arket-pl-1024x681.jpg
Westfield Arkadia 
arrr.png
Westfield Arkadia