Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Krem, który w 30 sekund opala twarz. Wyrównuje kolor skóry jak najlepszy podkład
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 14.06.2024 11:20

Krem, który w 30 sekund opala twarz. Wyrównuje kolor skóry jak najlepszy podkład

None
fot. Pixabay

Istnieje idealny krem na lato, który świetnie zastąpi podkład w upalne dni. 

Pielęgnacja ciała

Prawidłowa pielęgnacja cery i skóry zaczyna się oczywiście od jej nawilżenia, zarówno tego wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Na rynku nie brakuje wszelakich kosmetyków w postaci kremów, serum, olejków, balsamów, mgiełek czy emulsji o działaniu nawilżającym. 

Szczególnie latem trzeba pamiętać o regularnym nawadnianiu się i kremowaniu, bo słońce i wysokie temperatury mocno wysuszają.

Ranking samoopalaczy. Wybraliśmy najlepsze z najlepszych. Już od 19,99 zł Lidl wypuścił zamienniki legendarnych i ekstremalnie drogich perfum. Są tanie jak barszcz

Opalanie twarzy

Wiemy, że opalanie twarzy nie jest zalecane przez dermatologów, chyba że za wyjątkiem odpowiednich filtrów. Gdyż skóra na twarzy jest szczególnie cienka i delikatna, dlatego zawsze należy ją zabezpieczać przed słońcem, bo jak wiemy przyśpiesza to proces starzenia. 

Ponadto skórę na twarzy ciężko ładnie i równomiernie opalić. Często nos, jako najbardziej wystający punkt twarzy, szybko się spieka na czerwono, a broda pozostaje nadal nieopalona. 

Gdy nie chcemy jednak mieć bladej cery a zdrową opaleniznę, z pomocą przychodzą różnego rodzaju kosmetyki koloryzujące, których na rynku jest naprawdę ogrom.

Idealny zamiennik podkładu na upalne dni

Koloryzujący krem z SPF 50 od Korres jest bogaty w składniki pielęgnacyjne i co ważne – sprawdza się także dla cery wrażliwej i suchej, zapewniając odpowiednie nawilżenie. Po pierwszym już posmarowaniu widać lekką opaleniznę i bardzo naturalny efekt muśnięcia słońcem. Ponadto krem ten zawiera filtr SPF 50, który chroni przed negatywnymi skutkami promieni słonecznych. 

Przypomina trochę podkład, więc idealnie zastąpi go latem w upalne dni, dodatkowo nawilżając i chroniąc naszą skórę przed słońcem. Dzięki zawartości soku z liści aleosu i pantenolu mocno nawilża i ujędrnia skórę. 

Koloryzujący krem z SPF 50 od Korres:

ccdd.png
Kores 84 zł
12d.png
Kores 84 zł
c345.png
Kores 84 zł