Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > To jakiś koszmar! Oto co sieciówka zafundowała klientom
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 13.06.2024 16:25

To jakiś koszmar! Oto co sieciówka zafundowała klientom

New Yorker
fot. tik tok

Ekspert mody i edukator Matěj - FashionGuy znany z tik toka @czech_guy_in_warsaw wybrał się na zakupy do New Yorkera i to, co zastał w sklepie, mocno go zszokowało. Znawca nie pozostawił suchej nitki na sieciówce. Koniecznie musicie to zobaczyć.   

Szybka i tania moda

Rynek taniej mody coraz bardziej się napędza za sprawą takich gigantów odzieżowych jak Shein, Temu czy Aliexpress, czy sieciówek typu Sinsay, Terranova czy New Yorker. 

To, co przyciąga tłumy ludzi do tych sklepów to oczywiście bardzo niskie ceny i ogromny wybór. Jednak niewygórowana cena często idzie w parze słabą jakością. A co gorsze szybka moda to ogromne zanieczyszczenia dla środowiska i wielkie zagrożenie dla planety. 

Warto zatem mieć świadomość ekologiczną i robić przemyślane zakupy. Lepiej kupić mniej ubrań, ale wyższej jakości. Takie ubrania również znajdziemy w sieciówkach, ale są one nieco droższe. Ofertę dobrych jakościowo ubrań znajdziemy między innymi w: Zarze, Mango, &Other Stories, Uterqüe czy COS.

Produkują ubrania za grosze, a sprzedają za krocie. Tyle znane sieciówki zarabiają na klientach Tego nie kupuj w Zarze. Kolekcja na lato 2024 z mankamentami

New Yorker: jakie ubrania można tam kupić?

To niemiecka sieciówka mająca swoją siedzibę w Brunszwiku. Głównym hasłem tej marki jest "Dress for the moment" czyli ''Ubierz się na chwilę''. I niestety jest to bardzo trafne zdanie, gdyż ubrania z tej firmy są często tak fatalnej jakości, że nadają się do założenia tylko na chwilę, na jeden raz. 

Co ciekawe New Yorker jest na rynku od bardzo dawna, bo pierwszy sklep powstał już w 1971 roku we Flensburgu w Niemczech i na początku oferował tylko dżinsy. 

Obecnie posiada tysiąc sklepów w ponad 40 krajach i jest jedną z przodujących firm w branży Young Fashion. 

To oferuje New Yorker

Znany w sieci znawca mody Matěj - FashionGuy ostatnio wrzucił na swojego tik toka filmik z wizyty w New Yorkerze i to, co zastał w tym sklepie, bardzo go zszokowało.

Po pierwsze to ubrania bardzo niskiej jakości i bardzo niechlujnie wykonane, a po drugie przymierzalnie bardzo niskiego standardu, w których nawet ktoś może łatwo nas podejrzeć. 

Marynarki były pełne poliestru, którymi Matěj  jak sam twierdzi, nie “wytarłby nawet podłogi”. Znawca nie ukrywa, że aż wstyd mu było chodzić z tymi ubraniami po sklepie.

Ponadto w New Yorkerze nawet dresy pozostawiają wiele do życzenia, a gdy jest już coś z bawełny to tak cienkiej, że nawet czerń staje się przezroczysta. 

Ekspert ostro podsumował tę markę: 

'' Dla mnie to jest jedna z najgorszych sieciówek dostępnych w Polsce''.

A co Wy uważacie o New Yorkerze? Poniżej zdjęcia z zakupów Matěja w tej sieciówce.

Niska jakość i brzydki wygląd różowej bluzeczki:

fw345.png
 Matěj - FashionGuy fot. tik tok @czech_guy_in_warsaw

Spodnie garniturowe okropnie wykonane i aż 60% poliestru:

sert.png
 Matěj - FashionGuy fot. tik tok @czech_guy_in_warsaw

Bardzo słabe wykończenie:

vvtrrr.png
 Matěj - FashionGuy fot. tik tok @czech_guy_in_warsaw

Marynarka prawie cała z poliestru:

deee.png
 Matěj - FashionGuy fot. tik tok @czech_guy_in_warsaw

Słabe wykonanie:

fe45gg.png
 Matěj - FashionGuy fot. tik tok @czech_guy_in_warsaw

Bawełna tak cieniutka:

nhtty.png
 Matěj - FashionGuy fot. tik tok @czech_guy_in_warsaw

Skarpetki aż 95 % poliestru:

ddww.png
 Matěj - FashionGuy fot. tik tok @czech_guy_in_warsaw

Nawet dresy niskiej jakości:

dew33.png
 Matěj - FashionGuy fot. tik tok @czech_guy_in_warsaw

Przymierzalnie tak brzydkie i niskie:

cdew.png
 Matěj - FashionGuy fot. tik tok @czech_guy_in_warsaw
@czech_guy_in_warsaw NEW YORKER - SZOK❗️WARTO⁉️- OBEJRZYJ DO KOŃCA 🤧 - DRAMAT 😫 Informacja - w ramach przytoczonego przykładu artykułu - na temat sprzedaży w Ros*i pochodzi z Interia.pl. Temat został opracowany przez redakcję powyższej firmy - przytaczam jego wnioski/przesłanie/tytuł poprzez zrzut ekranu. Wszelkie informacje w materiale, są faktami i/lub moimi niezależnymi opiniami na temat marki New Yorker. #dc #dlaciebie #fyp #foryou #moda #fashion #fashiontiktok ♬ Manke, honobo, everyday, funny, loop - arachang