Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Ozdoby świąteczne dostępne w Action. Klimatyczne akcesoria kupisz za mniej niż 5 zł
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 01.10.2023 07:05

Ozdoby świąteczne dostępne w Action. Klimatyczne akcesoria kupisz za mniej niż 5 zł

Święta Bożego Narodzenia
Ozdoby świąteczne dostępne w Action, fot. Victoria Emerson / canva.com

Choć dopiero na dniach powitaliśmy kalendarzową jesień, w sklepach już zaczynają pojawiać się świąteczne ozdoby. Atrakcyjną ofertą może pochwalić się Action, który już rozpoczął sprzedaż akcesoriów i dekoracji, nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia. Niektóre z nich kosztują mniej niż 5 zł. 

Action już rozpoczął sprzedaż dekoracji świątecznych

Grudzień, a w szczególności okolice Świąt Bożego Narodzenia to jedyny taki okres w roku, kiedy panuje wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera. Wiele miast, skwerów, sklepów czy domów jest ozdobionych licznymi światełkami, bombkami i choinkami. Mnóstwo osób wyczekuje tego momentu, by z uśmiechem na twarzy udekorować swoje cztery kąty. 

Mimo że dopiero przywitaliśmy kalendarzową jesień, uwielbiany przez Polaków sklep już rozpoczął sprzedaż świątecznych ozdób. Co więcej, ich ceny wciąż pozostają przystępne, co pozwala odświeżyć naszą kolekcję świątecznych gadżetów, nie wydając przy tym majątku. 

Ocieplane rajstopy z Action idealne na chłodne dni. Kobiety je pokochały, nie tylko za cenę

Ozdoby świąteczne w Action za grosze

Jedną z najpopularniejszych dekoracji świątecznych są bombki, które śmiało można wieszać nie tylko na choince, ale również drzwiach czy stroikach. Okazuje się, że niektóre z nich odstaniemy w Action już za niecałe 5 zł. 

Warto rzucić okiem także na świecące gadżety, m.in. podświetlane zawieszki, stroiki, lampiony czy wiklinowe renifery. W ofercie znalazły się także zestawy do samodzielnego dekorowania szyb w oknach. 

Bombka.JPG
Bombka z Action za 4,49 zł, fot. action.com
Wieniec świąteczny.JPG
Wieniec z Action za 39,95 zł, fot. action.com 
Renifer.JPG
Podświetlany renifer z Action za 19,95 zł, fot. action.com
Zestaw do dekorowania okien.JPG
Zestaw do dekorowania okien z Action za 8,99 zł, fot. action.com

Świąteczna oferta w Action

Decydując się na zakupy w Action śmiało możemy wyposażyć się w dekoracje świąteczne, które wystarczą nam na przyozdobienie całego domu. Gama produktów jest wyjątkowo szeroka. 

Klimatyczne dekoracje to niewątpliwie te, które świecą ciepłą barwą. To one gwarantują, że w pomieszczeniu robi się przytulnie i przyjemnie. Warto zaopatrzyć się jednak nie tylko w światła na baterie, ale także świece, a idealne do nich są lampiony w świątecznych kształtach, które dostaniemy w Action. Warto przyjrzeć się także licznym zawieszkom oraz łańcuchom i lampkom. 

lampion.JPG
Lampioz z Action za 13,95 zł, fot. action.com
zawieszka.JPG
Zawieszka z Action za 4,95 zł, fot. action.com
zawieszka na okno.JPG
Świecąca ozdoba na okno z Action za 8,95 zł, fot. action.com 
światełka.JPG
Lampki ledowe 4m z Action za 24,95 zł, fot. action.com
Tagi: Styl życia