Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Partner Magdy Pyznar tuż po narodzinach dziecka trafił do aresztu. Przykre, z czym przyszło jej się mierzyć
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.06.2023 18:02

Partner Magdy Pyznar tuż po narodzinach dziecka trafił do aresztu. Przykre, z czym przyszło jej się mierzyć

Magda Pyznar opowiedziała o swojej sytuacji życiowej, fot. KAPiF; instagram.com/magda.pyznar
Magda Pyznar opowiedziała o swojej sytuacji życiowej, fot. KAPiF; instagram.com/magda.pyznar

Magda Pyznar zyskała sławę dzięki występom w programie “Warsaw Shore”. Gwiazda, która dziś spełnia się jako pisarka i dietetyczka gościła w “Dzień dobry TVN”, gdzie opowiedziała o trudnym czasie tuż po narodzinach jej dziecka.

Magda Pyznar w "Dzień dobry TVN"

Magda Pyznar po zakończeniu swojej przygody z “Warsaw Shore" postanowiła skorzystać z rozpoznawalności, którą zyskała dzięki udziałowi w show. Dziś gwiazda działa aktywnie w mediach społecznościowych, a co więcej, spełnia się również jako pisarka.

Influencerka została zaproszona do “Dzień dobry TVN”, gdzie podzieliła się wspomnieniami dotyczącymi traumatycznych przeżyć, przez które przeszła tuż po narodzinach swojej córeczki. Wszystko za sprawą ojca dziewczynki.

Rozjaśnione brwi to najgłośniejszy trend ostatnich miesięcy. Tak robią to uwielbiane gwiazdy. Hit czy kit?

Areszt po narodzinach

Tuż po narodzinach dziecka Magdy Pyznar, jego ojciec został zatrzymany przez policję. Mężczyzna trafił do aresztu, a gwiazda musiała samotnie poradzić sobie z macierzyństwem.

Po pięciu dniach zostałam sama z dzieckiem. Prawie na moich oczach to się stało, więc traumatyczne przeżycie. Ja naprawdę, pomimo tego, że byłam silna i miałam ogromne wsparcie wszystkich dookoła, to miałam takie myśli, że wyjdę po prostu i skoczę z balkonu - opowiadała w “Dzień dobry TVN”.

Magda Pyznar opowiada o trudnym macierzyństwie

Po miesiącu partner Magdy Pyznar powrócił do swojej rodziny, dzięki wpłaconej kaucji. Niestety, wkrótce później musiał powrócić do więzienia. Celebrytka podkreśla, że jej córka jest bardzo związana z tatą i niełatwo przyjdzie jej wyjaśnić, dlaczego nie ma go u jej boku.

Na razie Zuzia uważa, że tata jest w szpitalu. Nie wiem, kiedy powiem jej prawdę. Myślę, że musi dać mi trochę czasu, ponieważ jest mała - wyjaśniła gwiazda.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: “Dzień dobry TVN”