Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy
24.06.2022 22:00 Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 27 czerwca do 3 lipca?

Nowy tydzień przyniesie nadzieje i radości, jednak nie dla wszystkich. Przed trzema znakami zodiaku niespokojne dni, podczas których warto skupić się na swoich czynach i uważnie ważyć słowa. Przedstawiamy horoskop tygodniowy na dni od 27 czerwca do 3 sierpnia.Zbliżające się dni dla kilku znaków zodiaku przepełnione będą radością i niespodziankami. Nie zabraknie jednak nieprzewidzianych zwrotów akcji, podczas których opanowanie i spokój mogą okazać się kluczowe.

Horoskop tygodniowy
19.06.2022 22:02 Horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków. Co czeka je od 20 do 26 czerwca?

Wraz z rozpoczęciem się kolejnego tygodnia, przed wieloma znakami zodiaku pojawią się nowe możliwości. Gwiazdy nie będą jednak łaskawe dla wszystkich, dlatego niektóre osoby będę musiały stawić czoła przeciwnościom losu. Poznaj horoskop tygodniowy na dni od 20 do 26 czerwca.Przed nami olejny tydzień pełen wyzwań i niespodziewanych zwrotów akcji. Dla niektórych najbliższe dni okażą się wyjątkowo dobre i pełne szczęście. Które znaki zodiaku będą musiały uporać się z problemami?

horoskop tygodniowy
12.06.2022 21:15 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Co czeka nas od 13 do 19 czerwca?

Tydzień od 13 do 19 czerwca 2022 roku zapowiada się bardzo interesująco pod względem astrologicznym. Na wydarzenia będzie miała wpływ nie tylko Superpełnia w Strzelcu, ale też retrogradacja Merkurego, która potrwa do 19 czerwca. Przygotowaliśmy tygodniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.Horoskop na tydzień od 13 do 19 czerwca 2022 zapowiada się bardzo emocjonująco. Superpełnia księżyca w Strzelcu, jaka będzie mieć miejsce 14 czerwca, zmotywuje nas do działania i nastroi duchem przygody. Z kolei retrogradacja Merkurego ostrzegać będzie przed pochopnymi decyzjami.

Horoskop
05.06.2022 09:29 Horoskop tygodniowy od 6 do 12 czerwca. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?

Dla kilku znaków zodiaku przyszły tydzień będzie obfitował w szczęście, radość i powodzenia. Gwiazdy nie były jednak łaskawe dla wszystkich i niektórzy będą musieli stawić czoła trudnym wyzwaniom. Co was czeka w tygodniu od 6 do 12 czerwca? Oto horoskop tygodniowy.Drugi tydzień czerwca dla niektórych będzie niezwykle owocny. Warto jednak mieć oczy szeroko otwarte, żeby nie przepuścić żadnej okazji, a ponadto nie dać się wykorzystać.

Kobieta na polu canva PRO
28.05.2022 14:20 Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku w nadchodzącym tygodniu?

Część znaków zodiaku musi przygotować się na wielkie zmiany i wyzwania nadchodzące w przyszłym tygodniu. Jednak dla innych będzie to okres obfity w wiele sukcesów. Dzięki horoskopowi na tydzień 30 maja - 5 czerwca dowiecie się, co szykuje dla was los.

horoskop tygodniowy
22.05.2022 18:57 Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków. Co czeka je od 23 do 29 maja?

Przed nami kolejny dni pełen wyzwań, możliwości i nieoczekiwanych kłopotów. Sprawdź, co gwiazdy zapisały Ci i znanym celebrytom na najbliższy czas w naszym horoskopie tygodniowym. Julia Wieniawa, Franciszek Pieczka i Weronika Rosati powinni gruntowanie przemyśleć plany.Wkroczyliśmy w wyjątkowy miesiąc dla Bliźniąt, które rozpoczęły królowanie nad innymi znakami zodiaku. Ich nadchodzący tydzień może opiewać we wspaniałe sukcesy. Inaczej za to miewa się sytuacja wśród takich znanych postaci jak Franciszek Pieczka czy Sylwia Grzeszczak. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie na najbliższe dni.

horoskop tygodniowy
14.05.2022 08:24 Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 16 do 22 maja?

Przyszły tydzień będzie wyjątkowy dla większości znaków zodiaku. Los przygotował dla nich mnóstwo niespodzianek, a także wyzwań, na które powinny być przygotowane. Warto zapoznać się z horoskopem na kilka najbliższych dni, by nie dać się niczemu zaskoczyć.Na część znaków zodiaku czekają długo wyczekiwane sukcesy i zastrzyki energii. Druga połowa niestety już nie będzie miała takiego szczęścia i stanie przed wieloma wyzwaniami. Lepiej dowiedzieć się, co przygotował dla nas los.

Horoskop tygodniowy
07.05.2022 16:05 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka cię od 9 do 15 maja?

Na co poszczególne znaki zodiaku powinny przygotować się w nadchodzącym tygodniu? Jak się okazuje, niektóre z nich muszą szykować się na pewne niespodzianki. Warto więc poznać horoskop tygodniowy, by być na to gotowym.Dla kilku znaków zodiaku nadchodzący tydzień będzie decydujący w kwestiach zawodowych. Niektórzy muszą przygotować się też na to, że mogą spotkać osoby, które w dłuższej perspektywie odmienią ich życie.

horoskop tygodniowy
01.05.2022 21:18 Horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków. Co czeka nas i gwiazdy od 2 do 8 maja?

Przed nami przedsmak majowego miesiąca, który coraz bardziej zbliża nas do upragnionego lata. Nadchodzący tydzień niesie wiele niespodzianek dla niektórych znaków zodiaku. Warto sprawdzić, czego możemy się spodziewać.Pierwszy tydzień maja to zazwyczaj czas, w którym oddajemy się wypoczynkowym wyjazdom oraz atrakcją grillowania z powodu długiego weekendu, a także pierwszych oznak cieplejszych dni. Gdy w majówkę nasze głowy zajęte się radosnym leniuchowaniem warto sprawdzić horoskop, by czujniej odczytywać znaki dawane przez wszechświat.W najbliższym tygodniu (2-8 maja) wiele znaków zodiaków może liczyć na niespodziewane sytuacje, które pojawią się w ich życiu. Niektórzy muszą uważać, by nie wpaść w niepotrzebne kłopoty.

horoskop tygodniowy
24.04.2022 21:34 Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Co czeka nas w ostatnich dniach kwietnia?

Najbliższy tydzień może być wyzwaniem dla wszystkich znaków zodiaku. Przyczyną jest zbliżające się pierwsze w 2022 roku zaćmienie Słońca oraz Czarny Księżyc, czyli nów w Byku. Nasz horoskop tygodniowy wyjaśni wam, na co powinniście się przygotować.Czarny Księżyc to drugi nów księżyca w jednym miesiącu kalendarzowym. Jego działanie spotęguje zaćmienie Słońca. Często przynosi ono nagłe, gwałtowne zmiany. Przeznaczenie i ujawnienie prawdy może więc spojrzeć wam z bliska w oczy. Pamiętajcie jednak, że przemiana to nie tylko niszczenie, ale i wzrastanie – to od was zależy, jak podejdziecie do nowych wyzwań.

horoskop tygodniowy
17.04.2022 21:24 Co zapisano Ci w gwiazdach? Horoskop tygodniowy od 18 do 24 kwietnia

Najbliższy tydzień przyniesie mnóstwo nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dla wielu znaków zodiaku kwietniowe dni mogą stać się okazją do podjęcia ryzyka i wprowadzenie pozytywnych zmian w życiu. Część z nich jednak musi uważać — na niektóre znaki czekają pewne trudności. Dzięki horoskopowi na dni od 18 do 24 kwietnia dowiecie się, z czym przyjdzie wam się zmierzyć.Zbliżający się tydzień może boleśnie odbić się nawet na największych gwiazdach — zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Los może okazać się szczególnie nieprzychylny między innymi dla znanej z TVP Marty Manowskiej. Jej horoskop jest bowiem niepokojący.

horoskop tygodniowy
11.04.2022 08:06 Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 11 do 17 kwietnia?

Przed nami kolejny tydzień obowiązków i wyzwań, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Warto sprawdzić, co horoskop mówi o naszym znaku zodiaku, jak przygotować się na nowe wydarzenia, znajomości, wyzwania.Tydzień przed świętami dla niektórych znaków będzie wręcz idealny, dla innych natomiast zmieni się w prawdziwy koszmar. Sprawdź, co czeka Cię w domu oraz w pracy i czy masz szansę na prawdziwą miłość.

horoskop tygodniowy
03.04.2022 18:40 Horoskop tygodniowy. Czego należy spodziewać się od 4 do 10 kwietnia?

Przed nami kolejne dni pełne wyzwań, obowiązków, a także możliwości na zmianę swojego życia. Warto sprawdzić co horoskop tygodniowy mówi o naszym znaku zodiaku. Niektórzy, w tym część gwiazd, takich jak Maryla Rodowicz, Katarzyna Skrzynecka czy Krystyna Janda, mogą się jednak nieźle zdziwić.Choć w naszych kalendarz już jakiś czas temu, pogoda za oknem nie sprzyjała do długich spacerów. Nic jednak straconego, najbliższe dni zapowiadają się ciekawie dla niektórych znaków zodiaku. Nowe znajomości, awanse na ścieżce zawodowej, a może kłopoty zdrowotne? Warto zapoznać się z tym co kryją dla nas gwiazdy na najbliższe dni.

horoskop tygodniowy
29.03.2022 16:43 Horoskop tygodniowy. Czego mogą spodziewać się wszystkie znaki od 28 marca do 3 kwietnia?

Rozpoczynający się tydzień, podobnie jak poprzedni, upłynie pod znakiem ognistego Barana. Jego energia, związana także ze zmieniającą się nieustannie aurą, będzie sprzyjać większości znaków zodiaku. Horoskop tygodniowy nie pozostawiaj jednak wątpliwości – nad dwoma z nich zbierają się czarne chmury.

horoskop tygodniowy
24.03.2022 09:57 Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku od 21 do 27 lutego?

Od kilku dni słońce znalazło się w gwiazdozbiorze Ryb. Sezon ten potrwa do 20 marca, więc przez najbliższy czas będziemy odczuwać wpływ tego znaku. W tygodniu od 21 do 27 lutego odczujemy też oddziaływanie numerologiczne liczby 222. Przedstawiamy najnowszy horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku.Wpływ gwiazdozbioru Ryb oznacza silne wzmożenie uczuć i emocji. To dobry czas, by oczyścić atmosferę w relacjach lub wyznać skrywane intencje. Nowe postanowienia mają dużą szansę realizacji, ponieważ znaki wodne są silnie powiązane z kreatywnością i intuicją.

dziewczyna
24.03.2022 09:54 Horoskop na cały tydzień dla wszystkich znaków. Co wydarzy się od 7 do 13 marca?

Marzec 2022 roku to okres pełen pozytywnej energii, która pomoże nam uporządkować swoje sprawy i oczyścić atmosferę z bliskimi. Przedstawiamy szczegółowy horoskop tygodniowy dla każdego z dwunastu znaków zodiaku. Co przytrafi Ci się od 7 do 13 marca 2022 roku?Zbliżająca się wielkimi krokami równonoc wiosenna i astrologiczny nowy rok to idealne okazje do uporządkowania swojego życia i otworzenia się na nowe, niespodziewane wcześniej wydarzenia. Co rozpoczynająca się już niedługo wiosna przyniesie dla każdego ze znaków zodiaku? Poznaj horoskop na zbliżający się tydzień.

  • 1
  • 2