Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Suknia Ślubna

Suknia Ślubna

Jacek Borkowski
29.12.2023 15:30 Wyjątkowa ślubna kreacja nowej żony Jacka Borkowskiego. Nakrycie głowy robi furorę!

Dostępne są już zdjęcia ze ślubu Jacka Borkowskiego i jego nowej wybranki Jolanty Popławskiej. To już czwarte małżeństwo aktora. Sami zobaczcie, jak wyglądała jego żona. 

suknia ślubna, pexels
17.09.2023 09:39 Kupiła suknie ślubną za 110 zł. Nie miała pojęcia, że jest warta 26 tys. zł! To model od projektantki Paris Hilton i Beyonce

Ślub i wesele, to zazwyczaj jedne z największych rodzinnych uroczystości. Wiążą się z wydaniem niemałej sumy pieniędzy, ale i hucznym biesiadowaniem. Obowiązujące stroje generują duże koszty zarówno dla pary młodej, jak i gości i gościń weselnych. Najdroższa zazwyczaj jest suknia panny młodej. Może kosztować kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych! Dla wielu kobiet jest to suma, na wydanie której nie mogą sobie pozwolić. Zamiast tego decydują się więc na wypożyczenie sukni, lub… zakup kreacji na ślub z drugiej ręki. Pewna kobieta tak trafiła na okazję życia. 

Łukasz Czarnecki z "TzG" podczas ślubu
05.07.2023 13:52 Łukasz Czarnecki z "Tańca z Gwiazdami" wziął ślub. W tej sukni żona tancerza wygląda, jak arabska księżniczka!

Łukasz Czarnecki, który stał się rozpoznawalny dzięki popularnemu programowi “Taniec z Gwiazdami” wziął ślub. Atrakcyjny brunet nie krył wzruszenia, a ceremonia robiła naprawdę duże wrażenie. Jednak to panna młoda skupiła na sobie uwagę wszystkich. Wyglądała bajecznie!

13.09.2021 14:37 Ekspert ocenił, że suknia ślubna Królikowskiej była zbyt skromna

Siostra Antka Królikowskiego i córka Pawła Królikowskiego – Joanna Królikowska – 11 września wzięła ślub. Jej wybrankiem jest sportowiec Jakub Piotr Nowak. Ekspert i projektant mody skomentował suknię ślubną Julii i nie miał o niej zbyt wiele dobrego do powiedzenia. W ciągu ostatniego miesiąca dwoje z piątki dzieci Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej wzięło ślub. Najpierw na ślubnym kobiercu stanął Antek Królikowski, który ożenił się z Joanną Opozdą. Teraz przyszła kolej na Julię Królikowską. Jej ślub i wesele znacznie różniło się od uroczystości brata. Także jej suknia ślubna w niczym nie przypominała tej, którą wybrała Opozda. Różnice między strojami skomentował Daniel Jacob Dali, projektant i dziennikarz modowy.