Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Hailey Bieber założyła koszulkę z wymownym napisem i odsłoniła brzuch. Fani dopatrują się ciąży
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.05.2023 11:39

Hailey Bieber założyła koszulkę z wymownym napisem i odsłoniła brzuch. Fani dopatrują się ciąży

Hailey Bieber
Fot. TheCelebrityFinder / SplashNews.com/East News

Hailey Bieber jest ostatnio na językach. Co prawda afery z modelką już ucichły, jednak w zagranicznej prasie coraz częściej pojawiają się plotki o ciąży. Żona Justina Biebera właśnie dolała oliwy do ognia, publikując zdjęcie, które wywołało niemałe zamieszanie wśród jej fanów. 

Niedawno gwiazda rozmawiała z gazetą „The Sunday Times”, w którym przyznała, że bardzo chciałaby mieć dziecko, ale boi się reakcji mediów. Teraz zapozowała z odsłoniętym brzuchem. Czy coś jest na rzeczy?

Hailey Bieber: związek, choroby, małżeństwo

Hailey i Justin Bieber zaręczyli się w 2018 roku, a kilka miesięcy później wzięli ślub. Ceremonię powtórzyli jeszcze w 2019. Choć w prasie regularnie pojawiają się plotki o ich rozstaniu, para wciąż jest razem, a muzyk dzielnie wspierał ją podczas komplikacji ze zdrowiem.

Rok temu modelka trafiła do szpitala z objawami udaru. Później wyjaśniła, że przyczyną jest przemijający atak niedokrwienny. Przyznała przy okazji, że przeszła operację serca, a w listopadzie okazało się, że ma torbiel jajnika. Sam Justin przyznawał w wywiadach, że chciałby mieć całą gromadkę dzieci, ale decyzja należy do jego żony, bo to jej ciało.

Maria Dejmek jest w ciąży. Aktorka "Barw szczęścia" zdradziła, nad jakimi imionami się zastanawia. Piękne!

Hailey Bieber odsłoniła brzuch w dwuznacznej koszulce, fani wróżą ciążę

Hailey w rozmowie z „The Sunday Times” przyznała, że pragnie mieć dzieci, ale się boi. „Dosłownie cały czas płaczę z tego powodu! Wystarczy, że ludzie mówią różne rzeczy o moim mężu lub moich przyjaciołach. Nie wyobrażam sobie konfrontacji z ludźmi, którzy mówią różne rzeczy o dziecku” rozpaczała. 

Teraz zamieściła serię zdjęć, wykonanych na motorówce. Na fotografiach ma kusą koszulkę z napisem „Got milk?”, czyli „Masz mleko?” na biuście. Bluzka eksponuje odsłonięty brzuch, który co prawda nie zdradza najmniejszych krągłości, ale fani wiedzą swoje. Tym bardziej że post został opatrzony podpisem „Wiem, że czeka mnie najlepsze lato w moim życiu”.

Hailey Bieber jest w ciąży?

Choć wpis Bieber wisi od zaledwie kilkunastu godzin, już zdążyło się pod nim zebrać niemal osiem tysięcy komentarzy. Fani mają nadzieję, że post jest sugestią o ciąży. „Czy to ogłoszenie ciąży?”, „Ona jest w ciąży!”, „Mama?” piszą pod postem.

Tymczasem część osób zauważyła, że napis na koszulce może być związany z ogłoszeniem kolejnego produktu jej marki Rhode, założonej w 2022 roku, która zajmuje się kosmetykami do pielęgnacji skóry. Wskazuje na to też komentarz Rona Robinsona: „O tak, zdecydowanie”. Mężczyzna jest chemikiem kosmetycznym, pracującym dla Hailey.

Zobacz zdjęcia:

Hailey Bieber
Hailey Bieber, fot. Richie Buxo / SplashNews.com/East News