Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Jak zaoszczędzić miejsce w szafie? Wykorzystaj worek na śmieci i odkurzacz! Niebywałe, co można z tym zrobić
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.11.2023 19:03

Jak zaoszczędzić miejsce w szafie? Wykorzystaj worek na śmieci i odkurzacz! Niebywałe, co można z tym zrobić

Jak zaoszczędzić miejsce w szafie
Jak zaoszczędzić miejsce w szafie, fot. Canva/Lais Schulz

Brak miejsca w szafie i przeważająca liczba ubrań to coś, z czym ma problem większość kobiet. Czasami mamy ich tak dużo, że idealne ułożenie wszystkiego wydaje się wręcz niemożliwe. Pewna tiktokerka zaprezentowała świetny sposób, który pozwoli Ci pozbyć się tego problemu.

Jak poradzić sobie z nadmiarem ubrań w szafie?

Zbliża się zima, a to oznacza, że twoja szafa już niedługo zacznie pękać w szwach od nadmiaru swetrów i innych ciepłych ubrań. Nic więc dziwnego, że prędzej, czy później zaczniesz narzekać na brak wolnego miejsca.

Istnieje kilka sposobów, aby pozbyć się tego problemu. Jednym z najprostszych jest sprzedanie zbędnych dla ciebie rzeczy lub oddanie ich potrzebujących. Jeżeli jednak jesteś zbyt mocno do nich przywiązany, możesz przenieść je w inne miejsce, na przykład do schowka lub na strych. Jeśli żadna z tych opcji nie wchodzi w grę, mamy inne genialne rozwiązanie, które rozwiąże wszystkie twoje kłopoty.

worek próżniowy na ubrania 2.jpg
Jak zwiększyć przestrzeń w Twojej szafie?, fot. Canva
Sprawdzone sposoby, dzięki którym unikniesz mechacenia się ubrań. Stosuj je, a posłużą na lata

Jak poradzić sobie z nadmiarem ubrań w szafie?

Niezawodnym sposobem na magiczne zwiększenie przestrzeni w twojej szafie, jest skorzystanie z worka próżniowego. Jest to specjalny produkt, który kupisz w sklepie i który umożliwia zmniejszenie powierzchni twoich ubrań.

Wystarczy, że włożysz do niego ubrania, a następnie umocujesz rurę od odkurzacza w specjalnym otworze. Po włączeniu urządzenia powierzchnia worka z twoimi rzeczami zacznie się magicznie zmniejszać, a ty będziesz mogła umiejscowić w szafie więcej ubrań, niż mogłabyś się spodziewać.

worek próżniowy na ubrania 3.jpg
Jak zwiększyć przestrzeń w Twojej szafie?, fot. Canva

Tiktokerka ma niezawodny sposób na nadmiar ubrań w szafie

Okazało się jednak, że istnieje inny rewelacyjny sposób na zwiększenie przestrzeni w twojej garderobie, bez konieczności zakupu specjalnych worków próżniowych. To samo zastosowanie mogą mieć również zwykłe worki na śmieci, co udowodniła nam pewna tiktokera za pomocą ostatniego nagrania, jakie znalazło się na jej profilu w social mediach.

Okazało się, że podobnie, jak w przypadku worka próżniowego, wystarczy zapakować ubrania do worka i za pomocą odkurzacza odessać z niego powietrze. Pomoże ci to zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze.