Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Pan młody uciekł, więc wyszła za jego ojca. Nie do wiary, dlaczego to zrobili! "Najgłupszy powód, o jakim słyszałam"
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 15.09.2023 06:28

Pan młody uciekł, więc wyszła za jego ojca. Nie do wiary, dlaczego to zrobili! "Najgłupszy powód, o jakim słyszałam"

wyszła za ojca pana młodego, pexels, Tiktok
wyszła za ojca pana młodego, pexels, Tiktok

Niektóre śluby budzą kontrowersje. Aranżowane małżeństwa, które są popularne w wielu kulturach, teraz możemy oglądać np. w programach telewizyjnych, a szokujące zwroty akcji, takie jak ucieczka sprzed ołtarza nie zdarzają się tylko w filmach. W Indonezji doszło do ślubu, który na pewno zostanie zapamiętany na długo. 

Para młoda przygotowywała się do ślubu. Za uroczystość zapłacili niemałą sumę pieniędzy

W Indonezji ceremonia zaślubin wygląda inaczej niż w Polsce, głównie dlatego, że mało kto decyduje się na ślub w obrzędzie katolickim. Wiarą dominującą w tamtej części świata jest muzułmanizm. Pewna para zdecydowała się na ślub, wydając przy tym ogromną kwotę na ślubne przyjęcie, a dokładniej około 25 mln. rupli. Pieniądze nie należały jednak do nich. Tradycją jest, że to rodzice organizują wesele, więc i w tym razem nie było inaczej. Kiedy wszystko było gotowe i młodzi przybyli na ceremonię, stało się coś nieoczekiwanego.

Jak dobrać grzywkę do kształtu twarzy? Tych cięć lepiej unikaj. Będzie wyglądała na dwa razy większą!

Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Potem zdarzyło się coś jeszcze dziwniejszego

Indonezyjskie media opisały ten ślub w prasie, a wszystko za sprawą… nieoczekiwanego obrotu spraw. Kiedy para miała już rozpocząć przysięgę, pan młody w ostatniej chwili zmienił zdanie i… zniknął. Nikt nie mógł go znaleźć i rodzina szybko doszła do wniosku, że to po prostu ucieczka. Wszystko stało się jasne, a panna młoda była zrozpaczona. Rodzina również nie kryła łez, a goście weselni… żałowali odwołanego przyjęcia.

Ojciec pana młodego podjął szokującą decyzję. Jaki był powód?

Jak donosi Indonezyjska prasa, miejsce pana młodego zastąpił… jego ojciec. Mężczyzna uznał, że szkoda aby pieniądze się zmarnowały, a sam również jest zainteresowany niedoszłą synową. Ku zaskoczeniu wszystkim, obrządek został dopełniony. Internauci komentowali tą decyzję pod postem na Instagramie.

To najgłupszy powód o jakim słyszałam!

Okropne, było jej wszystko jedno?

Ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko

-pisali.

Tagi: miłość