Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Profesjonalna testerka wierności wyjawia całą prawdę. Aż ciężko uwierzyć, kto korzysta z jej usług!
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 22.09.2023 19:52

Profesjonalna testerka wierności wyjawia całą prawdę. Aż ciężko uwierzyć, kto korzysta z jej usług!

profesjonalna testerka wierności, unsplash
testerka wierności, unsplash

Nie wszystkie związki są na zawsze i nie wszystkie opierają się na prawdzie. Niestety, niekiedy zdarza się, że partnerzy nie są wobec siebie szczerzy, a nawet dochodzi do zdrady. Patrząc na to, jak wyglądają relacje ludzi w show-biznesie, czy nawet na statystyki, które mówią wprost o znacznym wzroście rozwodów, ciężko uwierzyć w prawdziwe szczęście. Z tego powodu kobiety i mężczyźni coraz częściej decydują się na weryfikację wierności. Profesjonalna testerka wyjawia, kto tak naprawdę korzysta z jej usług.

Najczęstsze przyczyny zdrady. Co sprawia, że związki się rozpadają?

Zdrada może wystąpić zarówno na początku związku, jak i po wielu wspólnych latach. Przyczyny są różne, jednak za najczęstszą uważa się brak wystarczającej więzi między partnerami lub po prostu brak znajomości swoich wzajemnych potrzeb. 

Kiedy wydaje nam się, że się w sobie zakochujemy, często jest to zwykła fascynacja. Brak odpowiednich fundamentów zbudowanych nie tylko na pociągu seksualnym, na dłuższą metę może nie wystarczyć. Wówczas, z pozoru szczęśliwi partnerzy mogą przestać być dla siebie interesujący, nie mają wspólnych tematów do rozmów, zaczynają żyć tak naprawdę obok siebie i jeśli znajdzie się ktoś, kto da im takie emocje, jak na początku ich poprzedniej relacji, nie potrafią nie ulec pokusie.

Inaczej jest w przypadku wieloletnich relacji, choć wiele tutaj cech wspólnych. Zdarza się, że pojawia się tęsknota za młodzieńczymi emocjami, które towarzyszyły komuś podczas kontaktów fizycznych z początku związku. Bywa też, że będąc w jednej relacji kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat, zaczynamy zastanawiać się, jak mogłoby być z kimś innym. Może pojawić się uczucie, że coś w życiu tracimy i chcemy za wszelką cenę “nadrobić” straty.

Została kurą domową, żeby spełniać zachcianki męża. Pokazała szokującą listę swoich obowiązków

Testerka wierności opowiada, na czym polega jej praca. Ma zakaz flirtowania!

W rozmowie z “Na Temat” testerka wierności, która jest również detektywką, opowiedziała o tym, czym tak naprawdę się zajmuje. Okazuje się, że jej zadaniem wcale nie jest uwodzenie partnerów osoby, która ma wątpliwości, co do ich zachowania. Nie wolno jej flirtować, ani doprowadzać do sytuacji, kiedy partner potencjalnej klientki może chcieć zostać “uwiedziony”. Może jedynie tak prowadzić konwersację, aby mężczyzna sam zaproponował spotkanie, poprosił o numer telefonu, czy wykonywał gesty, które można uznać za nawiązujące do tematu zdrady. 

W wywiadzie opowiedziała np. o sytuacji, kiedy w restauracji upuściła monetę na podłogę i schyliła się po nią na oczach “testowanego”. Po chwili wybiegł za nią z lokalu, aby dać jej swój numer. Potem okazało się, że był niewierny. W wiadomościach składał jej niemoralne propozycje.

Kto korzysta z usług testerki wierności? To wcale nie partnerzy i partnerki robią to najcześciej

Profesjonalna testerka wierności opowiedziała o szczegółach zleceń. Co ciekawe, to wcale nie małżonki i partnerki korzystają najczęściej z jej usług! Podejrzliwe teściowe, matki, ojcowie, a nawet sąsiadki chcą za wszelką cenę dowieść prawdy. Pracownica biura detektywistycznego wyjawia w wywiadzie dla “Na Temat” również inne pobudki korzystania z takiej usługi. Zdarza się, że przyjaciel, lub przyjaciółka jednej z osób z pary nie lubi jej/jego partnera. Wówczas, po prostu szuka dowodu na to, że nie jest to ich zdaniem odpowiednia osoba.