Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Szczotka do stylizacji włosów z Action skradła serca Polek. Sprawdzi się jako zamiennik kultowej suszarki Dyson?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.11.2023 20:02

Szczotka do stylizacji włosów z Action skradła serca Polek. Sprawdzi się jako zamiennik kultowej suszarki Dyson?

Szczotka do stylizacji z Action skradła serca
Szczotka do stylizacji z Action skradła serca, fot. Marek BAZAK/East News; Canva/Africa Images

Kultowa szczotka do stylizacji włosów marki Dyson cieszy się nieśmiertelną sławą i popularnością wśród klientek. Teraz jednak na rynku pojawiła się niemała konkurencja. Sklep Action zaskoczył nas wszystkich produktem, który szokuje swoją niską ceną i funkcjonalnością.

Action zaskoczyło wszystkich swoim najnowszym produktem

Sklep Action już niejednokrotnie udowadniał, że na zaskakiwaniu klientów swoimi promocjami oraz niezawodnymi produktami w niskich cenach zna się, jak mało kto. Tym razem również postanowił zszokować wszystkich konsumentów, a w swojej ofercie zaprezentował produkt, który z pewnością pokochają wszystkie kobiety.

Już teraz we wszystkich sklepach można dostać niesamowitą szczotkę do stylizacji, która na pierwszy rzut oka przypomina kultowy produkt od marki Dyson. Warto więc już teraz biec do Action, aby nie przegapić tej okazji!

Ten korektor do twarzy działa jak botoks! Znajdziesz go w popularnej drogerii i to za mniej niż 45 zł

Już teraz biegnij po tę szczotkę do Action!

Szczotka do stylizacji włosów Magic Hot Air Styler od marki Elle to świetna oferta dla wszystkich kobiet, które uwielbiają w szybki i efektywny sposób układać swoją fryzurę. Pozwala na wygodne i profesjonalne uczesanie, a to wszystko dzięki miękkiemu uchwytowi oraz obrotowemu kablowi 360 stopni.

Produkt ma aż trzy tryby działania: od najcieplejszego do zimnego, co pozwala dbać o kondycję naszych włosów. Ta elektryczna szczotka dmuchająca ciepłym powietrza do złudzenia przypomina produkt od marki Dyson, lecz zaskakuje swoją niską ceną. Już teraz w sklepie Action możesz dorwać ją za niecałe 60 złotych.

szczotka do stylizacji z Action.jpg
Niesamowita szczotka do stylizacji włosów, fot. action.com

Influencerki polecają szczotkę do stylizacji z Action!

Szczotka do stylizacji włosów od marki Action od samego początku zdobyła serca wszystkich klientek sklepu. Dziewczyny wymieniają się spostrzeżeniami i nie ukrywają, że zamiennik Dysona idealnie wpasował się w ich gusta.

Kupiłam ją w Action, chwilę leżała, bo nie sądziłam że przebije w tym temacie Dysona. Oczywiście układam nią już wstępnie podsuszone włosy, ale przepięknie wygładza i wyciąga włosy bez szarpania końcówek przez okrągły kształt układam nią też grzywkę! - czytamy na profilu Adrianny Grotkowskiej

Influencerka zwróciła jednak uwagę na jedną wadę tego urządzenia, a jest to niewielka możliwość regulowania temperatury. Dziewczynie nie przeszkadza to jednak w szybkim i perfekcyjnym układaniu swojej fryzury.

Tagi: action