Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Żyją w związku o mieszanej wadze, a internauci nie mają litości. Nie do wiary, że mogli im to zrobić
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 21.09.2023 16:42

Żyją w związku o mieszanej wadze, a internauci nie mają litości. Nie do wiary, że mogli im to zrobić

@carlaandlarry/Tiktok
Różnica wagi, @carlaandlarry

W związkach występują różnice i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Zakochani różnią się wzrostem, pochodzeniem, kolorem skóry, wyznaniem, wiekiem, czy właśnie wagą. Ten ostatni przykład dotyczy Carli i Larry'ego, których dzieli 20 kilogramów. Para zyskuje popularność na TikToku relacjonując swoje szczęśliwe chwile. Niestety, nie wszystkim się to podoba. Zmagają się z ogromną falą hejtu.

Różnice w związkach budzą kontrowersje. Internauci są bezlitośni

Różnice, które występują w związkach są szeroko komentowane przez internautów. Dotyczy to przede wszystkim show biznesu, ale nie tylko. Na naszym rodzimym podwórku, wśród gwiazd przykładem jest chociażby związek Edwarda Miszczaka z Anną Cieślak, których dzieli aż 26 lat. Relacja jest krytykowana i wciąż budzi kontrowersje. Co ciekawe, dla niektórych osób użytkownicy internetu są łaskawsi. Cezary Pazura również ma o 26 lat młodszą żonę, jednak mają ogromną rzeszę fanów, którzy ich uwielbiają i życzą im szczęścia. 

Różnice wzrostu, to kolejny powód do dyskusji. Nie żyjący już amerykański wokalista Chester Bennington żył z żoną, która była od niego wyższa o niemal 10 centymetrów. Czesław Mozil również jest niższy od swojej partnerki. Wśród wszystkich różnic, to jednak waga jest najgłośniej komentowana w społeczeństwie i takie słowa krytyki mogą być naprawdę bolesne. Z hejtem zmaga się m.in. Dominika Gwit, która waży więcej od ukochanego.

Sukienki wyszczuplające, które optycznie odejmą nawet 10 kilogramów! Te modele całkowicie zmieniają sylwetkę

Para TikTokerów mierzy się z hejtem. Historia ich związku jest wzruszająca

W magazynie Daily Mail czytamy, że Carl i Larry poznali się za pośrednictwem portalu randkowego. Od razu wpadli sobie w oko i postanowili się spotkać. Towarzyszące im emocje sprawiły, że niemal od razu się w sobie zakochali. Co ciekawe, poznali się w 2020 roku, a uczucie okazało się być tak silne, że zaledwie dziewięć miesięcy później zdecydowali się na ślub. Są razem już trzy lata i nadal celebrują swoją miłość.

Para jest aktywna w mediach społecznościowych pod nazwą @carlaandlarry. Na TikToku publikują zabawne i wzruszające wideo ze swojego codziennego życia. To, co zwróciło uwagę internautów to różnica w wyglądzie pomiędzy małżonkami. Carla waży o 20 kilogramów więcej niż jej mąż.

@paireyewear Time to spice things up! 🔥 Which Top would you have chosen for this fit? 🤔 (📹: @carlaandlarry ) #PairPartner #TheKirby ♬ original sound - paireyewear

Różnice w związku doprowadziły do czegoś okropnego. Internauci byli bezlitośni

Pomimo tego, że para ma setki tysięcy obserwatorów i wiele osób życzy im szczęścia, pod ich filmami regularnie pojawiają się słowa krytyki. Użytkownicy TikToka nazywają Carlę “grubą” i śmieją się, czy nie zabiera jedzenia Larry'emu. Takie wpisy są straszne, jednak jeden szczególnie zapadł kobiecie w pamięć.

Zapytali Larry'ego czy prowadzi fundację i jest ze mną z litości. Dodali też, że na pewno mnie zdradza

Takie słowa okazały się być wyjątkowo bolesne. Para nie rezygnuje jednak z nagrywania filmów. Udowadniają, że różnice w związku nie przeszkadzają w tym, aby kochać i być szczęśliwym i nadal dzielą się tym w sieci.