Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Najbardziej pożądane spodnie wszech czasów w obniżonej cenie. Wiemy, gdzie kupisz je 40% taniej
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 09.09.2023 09:11

Najbardziej pożądane spodnie wszech czasów w obniżonej cenie. Wiemy, gdzie kupisz je 40% taniej

Najbardziej pożądane spodnie
Fot. Ivan Mudruk/Pexels/Canva, Najbardziej pożądane spodnie

W modzie co jakiś czas pojawiają się zupełnie nowe trendy. Są jednak takie elementy, które od lat uważane są za kultowe. Wśród nich znajdują się jeansy, które zyskały swoją sławę dzięki prostocie i uniwersalności. Mamy dobrą wiadomość, teraz dostępne są w obniżonej o 40% cenie. To absolutna okazja, której nie można przegapić.

Kultowe jeansy na wyciągnięcie ręki

W latach 80. i 90. wszystkie gwiazdy z pierwszych stron gazet nosił jeansy. Moda na te spodnie pozostała z nami do dziś. Uważane są bowiem za najbardziej uniwersalny element garderoby. Są jednak fasony i kolory, które od wielu lat pozostają w kręgu pożądania wielu kobiet.

Model 501 należy do nich. Najlepiej jeśli będzie zachowany w neutralnej barwie naturalnego jeansu. Znakomicie sprawdzą się na nadchodzący sezon, a do tego są tak grube, że z powodzeniem posłużą długie lata.

Twarz młodsza o 10 lat? Ten zabieg działa cuda. Oto dokładna instrukcja, jak robić domowy masaż twarzy krok po kroku

Jeansy w obniżonej cenie

Bardzo ciężko trafić na niskie ceny szczególnie w przypadku produktów, które od lat świetnie się sprzedają. Tak jest w przypadku Levisów 501, których cena cały czas utrzymuje się na wysokim pułapie. W regularnej sprzedaży można je nabyć za 549 zł. Teraz na oficjalnej strony marki pojawiła się niebywała promocja.

Niektóre produkty zostały bowiem obniżone aż o 40%. Teraz kosztują zatem zaledwie 324,90 zł.

Do czego będą pasowały jeansy Levis'a?

Levisy 501, które kupisz w niższej cenie, dostępne są w jasnym kolorze jeansu. Co do fasonu jest to wersja o luźniejszej nogawce i lekko podwyższonym stanie. To sprawia, że są niezwykle wygodne. Doskonale eksponują pośladki i wyszczuplają talię. Można je łączyć w zasadzie ze wszystkimi elementami garderoby.

Fantastycznie wyglądają w zestawieniu z ultra modną oversizową bomberką w brązowym kolorze, a także z klasycznym trenczem. Z powodzeniem można je łączyć również z eleganckimi butami, a także krótkimi topami, a nawet koszulami.

Levisy w obniżonej cenie
Fot. levi.com, Levisy w obniżonej cenie