Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Trik na noszenie torebki, o którym prawdopodobnie nie wiedziałaś. Niesamowite, jakie to proste i wygodne!
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 13.09.2023 14:14

Trik na noszenie torebki, o którym prawdopodobnie nie wiedziałaś. Niesamowite, jakie to proste i wygodne!

Helmy Shendy/Canva/tiktok/synnoveardal, Sprawdzony sposób na noszenie torebki
Fot. Helmy Shendy/Canva/tiktok/synnoveardal, Sprawdzony sposób na noszenie torebki

Okazuje się, że niewiele kobiet zdaje sobie z tego sprawę, że ramiączka w torebkach mają określone przeznaczenie. Gdy poznasz, ten sposób noszenia po prostu oszalejesz. Codzienne użytkowanie okaże się dziecinnie proste, a przy okazji znakomicie zastępuje saszetkę.

W jaki sposób nosić torebkę na podwójnych ramiączkach?

Torebka na podwójnych ramiączkach o klasycznym kształcie to must have każdej kobiety. Nie wszyscy jednak wiedzą, do czego służą podwójne ramiączka, szczególnie w formie łańcuszka. Nie jest to jedynie element ozdobny.

Ułatwia noszenie, szczególnie w codziennych sytuacjach, kiedy torebka ma nie przeszkadzać i nie blokować ruchów. Można wówczas wybrać się na spacer, zakupy czy wziąć ją do pracy.

Czy wiesz, jakie supermoce ma olejek rycynowy? Rezultaty zobaczysz szczególnie na włosach, rzęsach i brwiach

Co zrobić z podwójnymi ramiączkami w torebce?

Aż ciężko uwierzyć, że tak niewiele kobiet zdaje sobie z tego sprawę. Okazuje się, że ramiączka mają konkretne przeznaczenie. Z pewnością zauważyłaś, że można je dowolnie przesuwać. To jest właśnie klucz do tej metody.

Wystarczy odpowiednio ustawić ramiączka od torebki, a następnie trzeba przełożyć jeden pasek przez głowę, a drugi ustawić niżej, na wysokości talii.

Ten sposób to absolutne zaskoczenie!

Wówczas torebka trzyma się na biodrze, a do tego nie zsuwa się podczas poruszania. Przy okazji naprawdę efektownie i ciekawie się prezentuje i pozwala na wygodne korzystanie w zasadzie w każdej sytuacji.

Można spokojnie powiedzieć, że pełni ona wówczas rolę eleganckiej torebki i stylowej saszetki. Jak dla nas to strzał w dziesiątkę.

A wy wiedziałyście o takim sposobie noszenia?

@czehovska #stitch z użytkownikiem @Synnøve Årdal ♬ dźwięk oryginalny - czehovska